Šta je novo?

Kućna multimedija Bluetooth zvučnik do 30e

Koji TV, projektor, zvučnike, soundbar i ostale multimedijalne komponente kupiti?

DjoleMC

Slavan
Učlanjen(a)
18.04.2005
Poruke
2,501
Poena
445
Treba mi neki bt zvucnik oko 30e, čisto da nešto svira u trpezariji. Ne bih poručivao iz Kine. Vidim na kp ima nekih navodno jbl xl, xxl za 2000-3000din, valja li to čemu? Ili nesto drugo sa kp ili iz prodavnice?

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Prethodni zvučnik je crkao, sad bih uzeo nešto do 50e max, prioritet kvalitet zvuka i trajanje baterije, jačina nije presudna.

Gledao sam blueberry boomcat 9, xiomi 16w, neki vivax, ne znam model.. Dajte neku preporuku
 
Prodaje se na KP Soundcore Flare 2, polovan kao nov kod tipa koji ima dosta pozitivnih ocjena - za 49e. Dosta bolji zvučnik od tog Xiaomija, ovo ti kažem kao neko ko ima oba ta zvučnika.
 
Pogledacu i taj soundcore, mada sam mislio ovo na rate da uzmem. Ionako mi treba na terasi dok pijem kafu. 😀

Odradi ovo sa JBL om + D klasom. Zvučaće mnogo bolje od BT Zvučnika, a imaćeš iste opcije


 
Super ideja, hteo sam to da pravim, imam i neke zvučnike na tavanu. Ali nemam bas vremena 😟

Svakako treba nekad i da ponesem zvučnik negde, pa su ovi kupovni ipak u prednosti
 
Kako želiš. Ja sam se lepo zabavljao dok sam pravio. I dan dans uživam :D , čak šta više, imam malu radionicu, verovatno ću da ih ugradim i tamo. Koče me samo neki drugari. Želim još jedan pult. Kažu da ne mogu da mi završe pre avgusta. Izgleda da bi će "strpljiv - spašen"
 
Da li može u Xiaomi ili Anker da se ubode mikrofon? Nekad tako volim da se dernjam kad mi supruga nije kući...
 
Ima li nešto slično , ali da ima kuciste? Imam neke aktivne kompjuterske zvučnike, koje bih nakacio na to. Ne mora da ima bateriju, može na adapter,
 
Nazad
Vrh Dno