Šta je novo?

Bluetooth/bezicna full-size tastatura, mehanicke tastature USB (on a budget)

euanknik

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2015
Poruke
1,280
Poena
205
Posto laptop pretvaram u clamshell mode povezan za monitor, treba mi neka, po mogucstvu bezicna ali full-size (nista minijaturno i umanjeno, mada moze i bez numpada jer ga ne koristim), a da pritom nisu logitech od 3000-4000. Ne treba nista fancy, nikakva svetla RGB ludila, media shortcutovi ne trebaju, samo da rade sva slova i number row gore, kao za laptop 13" 14" dimenzija. Znaci sto jeftinije. Aliexpress preporuke mogu, mogu i polovne ako neko prodaje u BG licno.

Takodje ne znam sta se promenilo ovih prethodnih godina na nasem trzistu, ali koja bi bila best-buy mehanicka tastatura, sto jeftinija, posto nisam nikad imao, a zelja mi je da probam zbog brzine kucanja, posto ovako kucam 140WPM u proseku, a hteo bih jos 10-15 da dodam. Buka mi nije bitan faktor uopste.
 
1. za polovno i kineze nemam pojma,ali novo znam - trilium btr 1.do tri BT uredjaja simultano,solidna punjiva baterija,pristojni aluminium build i najbitnije stabilna veza i na 5+ metara,ne primecujem ni neki ozbiljniji lag.ciklet su tasteri,ne bi bas kucao roman na njima ali za uz TV vise nego dovoljno.trebalo bi da je nadjes za dve crvene.ispod toga su gembird i sl plastikaneri koji su za izbegavanje u najsirem luku.

druga solucija je da probas da nadjes istu ovu polovno ili kod kineza ali siping ne verujem da ce da bude dzabe.

2. polovna logitech g6xx serije za oko 30tak evra.daleko bolja izrada od ovih redragon i sl jeftinijih,ceri svicevi i trebalo bi da nadjes veci izbor ne samo crvene koji nisu za kucanje pa bi ti za manje vise isti novac sto bi dao za ove sa kineskim svicevima nasao nesto sto ti daleko vise odgovara za kucanje.

alternativa je da vijas po oglasima nesto sa gateron svicevima za slicne pare,meni licno vise odgovaraju nego ceri,ali ja sam model M tip pa mozda i nisam reper.
 
Ja sam za ovu Trilium BTR, video sam sad reviewove neke i generalno izgled, top je prica - ali gde uzeti?
 
Nazad
Vrh Dno