Šta je novo?

Crimson Desert

illidan

Znamenit
Učlanjen(a)
02.02.2005
Poruke
19,999
Poena
1,305
Moja oprema  
CPU & Cooler
amd 5800x3d under noctua nh-u12a chromax.black
Matična ploča
asus proart b550
RAM
g.skill trident z neo 32gb
GPU
nvidia rtx 3060ti founders edition
Storage
samsung 980 pro 1tb, samsung 860 qvo 1tb
Zvuk
ifi zen dac v2 with presonus eris 3.5, akg k712 pro and kz zs10 pro
PSU
be quiet! dark power 12 750w 80+ titanium
Kućište
corsair 4000d white airflow with phanteks t30 fans
Monitor
asus vg27aql1a
Miš & tastatura
lamzu atlantis mini, kbd.fans tofu65 e-white with cream soda switches and gmk serika 2 keycaps
Pristup internetu
  1. Optički internet




What is Crimson Desert?

Crimson Desert is a new open world action-adventure game under development by Pearl Abyss. Our next flagship title, Crimson Desert depicts a realistic world full of unique characters and their many stories. For Pywel's mercenaries, these stories are often ones of hardship as they fight to survive in this vast continent. Crimson Desert is the stage upon which the epic saga of those desperate mercenaries unfolds.

https://crimsondesert.pearlabyss.com/en-US/Main/Index


trebalo bi da izadje na zimu 2021.
 
Izgleda brutalno, nadam se da ce zaista doci za godinu dana :)
 
Ko god odluci da ubaci ovo pomahnitalo drmanje prikaza tokom akcije ili udaraca treba ga javno bicevati.
 
Ili nece toga biti ili ce moci da se iskljuci :)
 
 
Jedina igra koju zeljno iscekujem.
 
Baš izgleda zanimljivo.

Iz do sada objavljenih klipova meni ovo izgleda kao neka mešavina 3rd person Kingdom Come: Deliverance, Assassins Creeda i način mehanike borbe iz Assassins Creeda i Witchera. Mada garant će da ubace one fazone iz souls igara da bosovi imaju gomilu napada i moraš da analiziraš animacije.

S tim što:

VFX team: "Gameplay director, how much we want to use particles in combat animations ?"
Gameplay Director: Yes

U borbi pršti kao za kinesku novu godinu. Upotrebili to da dobiju na wauuuu efektu.
 
Meni na Assassin's Creed Odyssey najvise borba potseca, a dosta toga me potsetilo i na Dragon's Dogma.
Svakako da se vidi taj neki shake/fast/slow/zoom out/in momenat tokom dramaticazije borbi koji azijati vole da koriste, ima toga i u DD dosta i jako je uspesno po mom misljenju.
Dobro, kada te neko roka gromovnim kopljima, realno je da bude kao kineska nova :D
Ostalo mi je umereno i deluje mi bas lepo i atmosfericno uradjeno, bas docara tu situaciju u kojoj se nalazi trenutno, nije da je sve na isti fazon.
 
Sto rece neko ispod trejler, izgleda predobro, samo se nadam da nece da ispadne neka prevara i laz :p

Da, treba da umanje particle ludilo, HUD-u bi trebalo da se posveti truda, i najvaznije, da se optimizuje kako treba.
 
Black Desert u novom ruhu

Dok sam ga igrao nije bio pay to win,neznam sada,čitam nešto su #$&(% grafične nastavitve

Bilo mikro transakcije uglavnom životinjice,konjiskinovi i armori,al nikakav plus šta se tiče PvP

Ista firma drugo pakovanje,al naravno da će se probat
 
Nazad
Vrh Dno