Šta je novo?

Laptop za delove, pitanje

LO15

Poštovan
Učlanjen(a)
04.08.2017
Poruke
42
Poena
54
Pozdrav svima. Imam lap kome je čitajući po netu izgleda crkla matična, jer uopste ne prikazuje sliku, ekran se ne pali, pa sam mislio prodati celog u delove, pa me zanima kolika bi bila cena za to? Mislim da mi se ne isplati popravljati.
U pitanju je HP Pavillon dv6-2016ez.
I ako je neko iskusniji, možda odgovori koliko je pametno uzeti neki lap star 10 godina za nekih 80e ili bolje uštedeti i uzeti nov?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
To prodajes u delove i tako najvise izvuces, ekran, ram, hdd i tastatura se brzo prodaje, ostalo ne bas, stavi na oglas pa polako.
Polovno ne uzimaj tako matoro, moze neki Thinkpad T430 ili novije za 150e pa navise. Najbolje novo zbog garancije.
 
To prodajes u delove i tako najvise izvuces, ekran, ram, hdd i tastatura se brzo prodaje, ostalo ne bas, stavi na oglas pa polako.
Polovno ne uzimaj tako matoro, moze neki Thinkpad T430 ili novije za 150e pa navise. Najbolje novo zbog garancije.
Nisam nesto vican tome, ne bavim se tim, pa sam zato mislio prodati u celini. Vidim po oglasima da se više isplate delovi pojedinačno. Hvala na odgovoru! :)

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
Isplati se, ako te ne mrzi da čekaš i da se cimaš za svaki deo da prodaješ ponaosob (nalaženje ili slanje, itd). Kad su male pare, ne isplati se, ali ako laptop vredi u delovima, isplati se. Ne pitaj za procenu koliko vredi, zabranjeno je pravilima.
 
Nazad
Vrh Dno