Šta je novo?

Koji android box kupiti?

Miksat

Poštovan
Učlanjen(a)
03.03.2016
Poruke
610
Poena
80
Pozdrav svima, hoću prijatelju za rođendan da uzmem neki android box do 10.000 din, uzeo bih kod nas u Srbiji jer mi treba hitno. Koristio bi se za eon, netflix, hbo, amazon prime. Da li je xiaomi mi box s i dalje best buy za te pare ili bi ste mi preporučili nešto drugo?

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Imam Mibox ,u Jan/feb "puni" 4godine rada [emoji3]
Posle njega kupio Firestick gen2, Firestick 4K i početkom godine Ugoos am6.Moja topla preporuka za Mibox jer od svih nekako mi najkompletniji uređaj. jedina mana je nedostatak lan porta i možda još neki USB što se lako rešava kupovinom Ugreen adaptera(10-15evra)
 
https://mi-srbija.rs/tv/tv-box-i-stick/mi-tv-box-s

Mi box na akciji do 17h

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
5a8d07f6bc0b40457879bbd8df1684ce.jpg
 
Poslednja izmena:
Imam Mibox ,u Jan/feb "puni" 4godine rada [emoji3]
Posle njega kupio Firestick gen2, Firestick 4K i početkom godine Ugoos am6.Moja topla preporuka za Mibox jer od svih nekako mi najkompletniji uređaj. jedina mana je nedostatak lan porta i možda još neki USB što se lako rešava kupovinom Ugreen adaptera(10-15evra)

gde sad kupiti bilo šta od ugreena kad je na njihovoj zvaničnoj prodavnici na aliju poštarina za srbiju preko 100 dolara?
 
Koji android tv box kupiti u Srbiji da ima nov jak čip, dobru grafiku, gigabitni ethernet priključak i da se ne greje puno. Uglavnom za IPTV i HBO GO.
Hvala i pozdrav!
 
Nazad
Vrh Dno