Šta je novo?

Kupovina SSD m.2 nvme

Pločica je hladnjak za SSD ali i drži SSD pozicioniran idealno. Kako si ga zašrafio bez nje?. Šraf je sigurno predugačak bez pločice.
 
Poslednja izmena:
Važi za jedan od najboljih mid/high tier drajvova...ja imam varijantu sa hladnjakom (Gammix S11 Pro), radi lepo.

Problem je što su u novijim serijama ubacili slabije kontrolere a nema načina da znaš koji dobijaš dok ne kupiš...mada, u realnom radu verovatno ne bi ni primetio razliku, tako da nije mnogo bitno.

Ako bi da preskočiš lutriju sa kontrolerima, imaš Transcend 220s, brz i potcenjen SSD sa 5 godina garancije, u istoj klasi kao SX8200 Pro...

Ok hvala na brzom odgovoru.Videcu jos sta uzeti kad dodje vreme.Bitno mi je da je ovaj sx8200 solidnog kvaliteta,mada pogledacu i ovaj transcend 220s pa nesto ce se vec uzeti.
Ne znam kakvi su kingston neki modeli od 512gb?
Najverovatnije cu ove 4 stvari porucivati kod naseg najpoznatijeg madjara iz novog sada pa mi trebaju pouzdane stvari za ono neko uopsteno koriscenje.
Za plocu mislim da sam prelomio i ici cu na msi b550 tomahawk.
Za procesor i memoriju jos nisam resio koju uzeti.Uzecu 16gb i mislim da mi je to sasvim dovoljno za neki duzi period.
Za procesor sam dobio neke savete da se strpim do februara i da ce onda biti ok cena za ryzen 5600x.
Sad videcemo sta ce od svega ispasti na kraju.
 
Nazad
Vrh Dno