Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A kazi nam preciznije koje podešavanje promeniti, vidim da ima tu dosta nekih rezolicija. Sta je najbolje staviti? Vidim ima nesto 4k25 30p?



Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Kod mene Q11 prihvata samo opciju 4K P30.

Inace, da se nadovezem na komentare o problemima azurirane platforme ( 3 x Q11 na optici / Vozdovac) - ni ja nemam nikakvih problema, ne koci, sve radi; sa izuzetkom da sam samo morao da resetujem omiljene kanale i sortiranje jer mi nove kanale nije stavljao gde treba - osim toga bez problema.
 
ja kad sam rekao da mi sve radi ok proglasili me za mts/sns bota
 
Da znaš da sam odmah na tebe pomislio kad sam pročitao komentar od @bane_tech. Oba ste tako često posebni :D :D
 
Od kad su prebacili na iris, samo problemi. Vec treci put zakucava totalno. Prva dva puta kompletno crna slika na ekranu i uredjaj ne prima nikakve komande, cak ni za gasenje, malopre skroz crven ekran isto nece da se ugasi, vec mora da radi restart dugme.
 
Od kad su prebacili na iris, samo problemi. Vec treci put zakucava totalno. Prva dva puta kompletno crna slika na ekranu i uredjaj ne prima nikakve komande, cak ni za gasenje, malopre skroz crven ekran isto nece da se ugasi, vec mora da radi restart dugme.

Blago tebi samo dva puta meni u st dva puta optika 3 x q11
 
Q11 IrisTv nakon mesec dana korišćenja jednom mi se pojavio crni ekran i jednom ekran za logovanje. Optika je u pitanju.

Sent from my POCO F1 using Tapatalk
 
A jesi probao da duze drzish dugme za gasenje na daljincu? Kod mene to uvek radi bez da ustajem da gasim box na dugme.
 
Drugi nacin. U podesavanju/upravljanje kanalima kada se odaberu omiljeni kanali, oni ce biti default a lista se takodje moze menjati u tv vodicu (back, pa gore na ikonu menija). Stim da ce Iris stalno da prigovara da kanal (iz druge liste koju odaberete) nije aktivan i trazice potvrdu. Ali prilikom odabira kanala, lista ce se ovaj put vracati na omiljenu listu.
Ko me shvatio shvatio :)
Jos da se uvecaju ikone...

Sent from my SM-G985F using Tapatalk

Jel postoji neki jednostavniji, brži, lakši način da se menja lista kanala ili je ovo jedini....?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam među prvima kukao na krš od irisa. I na interfejs i na nestabilnost.
Ali moram da priznam da u poslednjih par dana nema zabadanja (pu, pu, da ne ureknem). Novi Beograd. Videćemo još.
Interfejs je takav kakav je. Valjda će neki valjani updste.
 
Zna li neko, koliko je maksimalno moguće, označiti kanala u listi omiljenih? Primetio sam da mi neke kanale ukloni sa te liste, bez nekog reda.
 
Vraćanje kanala je kao da neko rasteže žvaku. Ova opcija sa omiljenim kanalima mi se dopada. Samo još da ukapiram kako se to radi :D
 
Vraćanje kanala je kao da neko rasteže žvaku. Ova opcija sa omiljenim kanalima mi se dopada. Samo još da ukapiram kako se to radi :D
Osnovna alatka za to su jaki živci.
Sve ostalo dođe samo po sebi.

@obris
Nemam pojma. Nema toliko omiljenih u njihovoj listi. [emoji3]
 
Poslednja izmena:
Od kad su prebacili na iris, samo problemi. Vec treci put zakucava totalno. Prva dva puta kompletno crna slika na ekranu i uredjaj ne prima nikakve komande, cak ni za gasenje, malopre skroz crven ekran isto nece da se ugasi, vec mora da radi restart dugme.

Desava mi se cesto da se pojavi crn ekran...restartujem ruter i proradi sve, ali svakako nervira.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Laicko zapazanje: stari SW je znao da se oporavi nakon kratkotrajnog prekida neta (par sekundi), Iris se u takvom slucaju potpuno zabode do restarta boxa.
 
Ljudi, koja je fora sa pickbox now na mtsu u okviru paketa? Jel moze samo preko stb-a ili je sve isto kao hbo go? Ako je kao hbo go, jel procedura registracije i dodavanja uredjaja slicna i jel ima aplikacija za lg i samsung ili samo android?
 
Samo preko stb-a ide
 
Probaj 1234

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Jel postoji neki jednostavniji, brži, lakši način da se menja lista kanala ili je ovo jedini....?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne. Deluje mi da je cilj updejta na Iris bio iskljucivo da nam dokazu koliko komplikovani u mts mogu da budu.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Ima dva dana nije zabolo, nadam se da je trend a ne puka sreca.
 
Meni od zadnjeg posta samo jedan restart... Doduše, klinci išli unazad i ostavili ga tako preko noći, i mnogo napredniji AI bi se zaglupeo. [emoji16]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Da li postoji caka da lista omiljenih kanala ostane i nakon iskljucenja boxa? Nakon svakog paljenja, moram ponovo da je aktiviram.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno