Šta je novo?

Iris TV box mts (nije tema o Iris Go ni Iris Smart aplikaciji)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Izgleda da se sve čuva na njihovom serveru, pa pri svakom paljenju/restartu/zabadanju stb čita postavke sa servera. A pri tom je izgleda lista svih kanala default lista, pa svaki put mora da se bira lista omiljenih.
 
Je, tako izgleda. Jeste smor, ali barem postoji opcija da ostavim 15 kanala koja pratim.

Hvala na odgovoru.
 
Prs'o Iris u Užicu, zakovalo samo tako, ne pomažu ni resetovanja STB ni vađenje iz struje, ni resetovanja modema, ništa, ništa, ništa. Kao neke greške u sistemu i tome slično.
 
I u Jagodini, radi samo net... traži lozinku za pristup i PIN od 4 broja... propast...
 
Traži mi korisničko ime, ali neće da radi ni kada ukucam, onda ukucam puno ime i prezime, neće ni to, jednostavno pukao im sistem, teški bednici, srećom net radi.
 
Dzabe ti net kada nemaju da moze da se gleda tv online kao sbb,stvarno su jako losi.Mislio sam da je ova optika bila pogodak i da su nesto uradili ljudski,ali uzas....
 
Cela Srbija ima problema, na FB im nanu naninu svi po spisku.
 
Ni ood mene u Krusevcu nema.Ima li nacin da se raskine ugovor a da se ne placaju zaostali meseci do kraja ugovora?
 
Unazad nekoliko dana imam kao neke flešove dok gledam tv,povremeno se ekran zacrni,ponekad nema tona,mnogo nervira.Inace,beli stb,4k tv.Da li se i vama slicno desava.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Preplavite ih sa zvanicnim zalbama preko njihovog sajta. Ovde na forumu ne vredi nista. Ja sam im pisao 5-6 zalbi sigurno. Pojedinacno me otkace al kad budi dobijali na desetine zalbi mozda i imamo sanse da ozbiljno shvate probleme. Dotle, moze im se a mi smo ovce.

Sent from my SM-G985F using Tapatalk
 
Novi kanali:
323 DTX 698 HD
367 Discovery Science 696 HD
371 HGTV 697 HD
297 Food chanel 695 HD
Animal planet na 352 vise nema oznaku HD
pa mozda i puste HD verziju...
Na 722 je bio Discovery showcase koji vise ne postoji od danas a taj kanal ja nisam imao jer je samo u MAX paketu pa ne mogu da vidim da li je nesto ubaceno...
 
Ne radi opet :D pa restartovao risiver, sačekao par minuta pa proradilo.

A za ono sinoć se nisu ni izvinuli...nisu se ni oglasili uopšte.
 
Poslednja izmena:
Da li postoji caka da lista omiljenih kanala ostane i nakon iskljucenja boxa? Nakon svakog paljenja, moram ponovo da je aktiviram.
Može,
Uđeš u settings (onaj zubčanik :) ) pa ideš na "Upravljanje kanalima" , pa poslednja opcija Lista kanala prebaciš na omiljeni kanali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Novi kanali:
323 DTX 698 HD
367 Discovery Science 696 HD
371 HGTV 697 HD
297 Food chanel 695 HD
Animal planet na 352 vise nema oznaku HD
pa mozda i puste HD verziju...
Na 722 je bio Discovery showcase koji vise ne postoji od danas a taj kanal ja nisam imao jer je samo u MAX paketu pa ne mogu da vidim da li je nesto ubaceno...

Ja nemam te kanale (695,696,697,698), a nema ih ni na spisku na sajtu MTSa. Odakle ti informacija?
 
Ja jutros listao od 101, da malo prošaram kad Discovery Science... Baš sam se prijatno iznenadio.
 
Mora da se restartuje stb uredjaj za nove kanale... dok je bila stara platforma bar ja nisam morao da restartujem a sada moram iako je uredjaj novi q11...
 
Može,
Uđeš u settings (onaj zubčanik :) ) pa ideš na "Upravljanje kanalima" , pa poslednja opcija Lista kanala prebaciš na omiljeni kanali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Dzaba to, svaki put kada se stb resetuje i odes u podesavanja nacices da su ukljuceni svi kanali. Dogod se stb ne resetuje na dugme ili se ne zaglupi pa se mora opet na dugme resetovati dotle ce biti namesteni omiljeni kanali. Vise puta probao i svaki put isto.

Mora da se restartuje stb uredjaj za nove kanale... dok je bila stara platforma bar ja nisam morao da restartujem a sada moram iako je uredjaj novi q11...

Ja nisam nista resetovao, samo upalio stb i ti kanali su bili tu, samo sam ih dodao u omiljene i sve je ok. Svi kanali osim DTX HD imaju prevode.

Inace da se ne zbunite, u podesavanjima pa u opciji Omiljeni kanali su poredjani gde treba a u delu Sortiraj kanale su skroz na dnu... treba da prodjete xxx i stringer muzicke kanale i tu su se nalaze SD i HD kanali.
 
Poslednja izmena:
Imam silnu zelju da upoznam vodoinstalatera koji je "skockao" ovaj multifunkcionalni Iris.Bas bi bilo veselo
Da li je stoka toliko bezobrazna da ovo radi
Treba li 5 puta dnevno da restartujem oba stb-a, cupam kablove iz struje da bi gledao njihovo remek delo???
Opasno me nervira i to mene koji i ne gledam toliko tv a i kada ga gledam imam rezervnu varijantu preko antene kao u slucaju sinoc...
A vazno da toliko agresivnu reklamu 12 meseci jer vredi slusamo vec duze vreme

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Puštanje ovih novih kanala je jedna velika šarena laža, da ne bih kopirao svoju poruku sa druge teme, vidite pod temom TS IPTV o čemu se radi...
 
Da li je neko dobio nove iris tv stb boxove? Interrsuje me da li su android ili ne?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno