Šta je novo?

AirPods Max

Čoveče. Ja ovo tek sad vidim. 97k za sluške. Džabe [emoji16]
 
Skoro 3x skuplje od Sony XM3. Baš dosta.
 
Što ih ne zaokružiše na 99.000. Ovako ova sedmica nekako bezveze stoji. [emoji23][emoji23][emoji23]

Sunce ti žarko. 800 € slušalice.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Skoro 3x skuplje od Sony XM3. Baš dosta.

Ko je iole upućen u stanje na tržištu, za taj iznos (posebno u sezoni sniženja) može da kupi Beyerdynamic Amiron Copper (kao prave hi-fi wireless, za kuću/stan) i neke od najboljih BT-NC iz Sennheiser, Sony, ATH, Bose ponude, za prevoz, putovanja, kancelariju itd.

Stvarno treba pogledati oba DMS videa, čovek je sve lepo objasnio. Nažalost, visoke cene i hajp (svih popularnih BT-NC slušalica) će i dalje održavati potplaćeni jutjuberi.
 
Poslednja izmena:
Au brate...u Singapuru da ih kupim online i da mi donesu na gajbu isti dan 61.000 dinara kad preracunas...
 
 
Pomesaj ove noci crnu i zlatnu...tkd, tkd, tkd :banana: :d
 
 
 
Imam ponudu da kupim izložbeni model. Da li je pametno uzimati tako nešto? Do sada nisam imao iskustva sa tehnikom koja je bila izložbeni model.
 
Ja imam odlična iskustva sa izloženim modelima. Prva sta je da znaš da rade jer su već otpakovane, možeš da testiraš.

Mana je što ih je čačkalo hiljadu ljudi pre tebe.
 
Takođe.😁
Sve od tehnike što sam uzimao kao showroom eksponate, radi i dan danas.🙂
Nisam imao nikakvih problema, a i dobija se regularna garancija, pa ako ti ne smeta otpakovana kutija, neće ni popust od bar 30%😉
 
Ako imas popust i garanciju onda sto da ne, osim ako nema nekih vidljivih sitnih ostecenja.
Mada kod nas popust na izlozenu robu ne postoji, ali posto su sluske u pitanju, ne bi trebalo da bude problema, plus to je Apple proizvod.
 
Nazad
Vrh Dno