Šta je novo?

Back up na USB flash

budjoni

Slavan
Učlanjen(a)
10.06.2008
Poruke
576
Poena
345
Zdravo, verovatno mnogi u ovo vreme imaju sličan problem, pa da pitam ako neko zna rešenje. Naime, u celom ovom ludilu sa radom od kuće uglavnom radimo na jednom računaru, a onda kad dođemo u kancelariju prenosimo fajlove na USB flashu...i obratno. U mom slučaju su uglavnom u pitanju fajlovi sa istim imenom (dokumenta) koji su izmenjeni. Pitanje je ima li neki program koji će očitati foldere na flashu ili disku računara i kopirati nove preko postojećih da ne bi morao da pamtim ili zapisujem koje sam dokumente menjao i gde su mi poslednje verzije?

Hvala svima i čuvajte se
 
Netreba ti ništa za to, samo kopiraš nove u isti folder, pitaće za prvi
overwrite1.JPG
posle ima da uradi isto i za ostale ako ojednom prebacuješ više fajlova.
 
Ili windows offline files...
 
Problem sa običnim kopiranjem je što imam baš dosta foldera i podfoldera sa mnogo dokumenata u njima, a za posao mi dnevno trebaju sasvim različiti dokumenti koje često menjam. Tako da je jedino rešenje kopiranje čitavog stabla foldera na drugi nosač (što i radim). Mislio sam da postoji neko rešenje da skenira fajlove koji su izmenjeni i ponudi kopiranje (na kraju radnog dana).

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
ista situacija,rešeno sa prostim poslovnim i ms/onedrive nalogom,ako ti je free prostor dosta.
 
Hvala za predloge, nadam se da će mi nešto od toga završiti posao. Pozdrav.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno