Šta je novo?

Xiaomi MI 11/MI 11 Pro/Mi 11 Ultra

Senzor :) gboard ;)

Znači sve isto kao mi10, verovatno ista i cena ovde početna. Posle godinu dana se može očekivati na oko 450e.
 
Nek daju neku Mini varijantu, ima da ide ako alva..
 
Ici ce i ovako. Plasim se da ce kinjozi da podlegnu hajpu i da ce razgrabiti sve kolicine za naredna 3 meseca. Jd.com sam ima 300.000 preordera

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ma kakvi :) sa tim pričama oni uvek hajpuju i na kraju sve bude kako treba :) svi ga dobiju za 7dana :)

Nadam se da ce malo ispeglali software za kameru.
 
Poslednja izmena:
Kakav li je novi SD888 po pitanju autonomije, ima li kakvih testova?
S obzirom na nesto manji kapacitet baterije i vece osvezavanje ekrana, ako baterija bude kao na Mi 10 bice odlicno. [emoji4]
Sve u svemu, ja sam jako zadovoljan svime sto sam video danas.
Ne bi bila greska izabrati ni Mi 10 pored ovoga, s obzirom na trenutnu cenu. Jer kao sto idemo rece, pretpostavljam da ce se cena kretati kao kod Mi 10.
Uz to nas ocekuje i Pro verzija, pa neki eventualni Mi 11T/Pro itd.
Jos jedna sjajna godina je pred nama kada su telefoni u pitanju. Verujem da ce Xiaomi iskorisiti situaciju na trzistu bas kao sto je ove godine.
 
Колико би могао бити код нас овај?
Ако буде до 700€ биће одлично.
 
Znači ipak cijena od 500€. Znao sam da Raj ne laže [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Svaka cast za pogodak, nema sta. [emoji4]
Meni je neverovatno da je pocetna cena ostala ista.
 
Jos uvek nema nigde na netu kompletne specifikacije. Bilo bi lepo da ima i ip sertifikat, ali sta cemo, mozda je ostavljen za pro. Nego sta bi za pro model, izlazi kasnije ili..?
Edit: ako je 500e kod njih, jblg ne bi trebalo preko 700e.
Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Bice i kod nas 500, na crno, krajem proleca.
Punjac je cini mi se 10e u Kini.
 
Uh da, ja sam na punjac potpuno zaboravio. [emoji3]
Eto zbog cega je cena ostala ista. [emoji3]
 
Čini mi se da je doplata ta punjač 10CNY...ca. €1

P40Pro+ & Tapatalk
 
Mislim da je akcija u pitanju, uz kupljeni telefon.
Ali cemu onda izostanak istog iz pakovanja?
Kakvo je to "ocuvanje zivotne sredine" ako se i dalje proizvode i prodaju?
Bas glupa prica.
 
Poslednja izmena:
Ali cemu onda izosnak istog iz pakovanja?
Kakvo je to "ocuvanje zivotne sredine" ako se i dalje proizvode i prodaju?
Bas glupa prica.
Pa proizvode se i prodaju, ali nece svako kupiti.

Meni npr nece trebati punjac u narednih 5 godina, osim ako se nesto ozbiljno ne promeni u tehnologiji punjaca/baterija. Na stranu sto vecina ljudi puni telefon preko noci, a za tako nesto postoje bolja resenja od punjaca u pakovanju.

Ako je zbog nedostatka punjaca telefon jeftiniji, a punjac je sam po sebi jeftin, moze se lako nabaviti i ima ga svuda - podrzavam izbacivanje.
 
Poslednja izmena:
Kod nas je početna cena za mi 10 bila 80k ako se ne varam. Baterija na mi 11 sa 2k ekranom sa 120hz i malo manjim kapacitetom tesko da ce biti ista kao na mi 10. Realno mi 10 je i danas top telefon za nekog ko ne juri najbolju kameru na trzistu jer je sve ostalo sam vrh , mi 11 tek treba da se pokaze. Ja nisam doživeo sa flagship telefonom da imam 7h sot i da mi ostane 40% baterije, daj boze da mi 11 samo nastavi trend, odlicne telefone pravi xiaomi, i uz ban huaweiju, ništa ih ne sprečava da osvoje mnoga nova trzista

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
Zaboravio si da je 888 dosta stedljiviji cipset, sto zbog manjeg procesa izrade sto zbog integrisanog 5g modema i drugih optimizacija. A miui 12.5 sigurno donosi isto neka unapredjenja po pitanju baterije

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Svaki ispada dosta stedljiviji od prethodnog, pa opet se svi vrte u slicnim rezultatima. Ja bih voleo da bude tako, a vreme ce pokazati :)

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
^ Upravo tako. Kapacitet je tu ipak najbitniji, sve ostalo softverski moze da se dovede u red.

Pa proizvode se i prodaju, ali nece svako kupiti.

Meni npr nece trebati punjac u narednih 5 godina, osim ako se nesto ozbiljno ne promeni u tehnologiji punjaca/baterija. Na stranu sto vecina ljudi puni telefon preko noci, a za tako nesto postoje bolja resenja od punjaca u pakovanju.

Ako je zbog nedostatka punjaca telefon jeftiniji, a punjac je sam po sebi jeftin, moze se lako nabaviti i ima ga svuda - podrzavam izbacivanje.

Nije bitno da li je nekome potreban ili ne, lako ce ostati u kutiji ili zavrsiti u kanti. Ako nesto radis zarad viseg cilja, radi to do kraja. Ako i Apple radi isto, onda je jasno da je to samo jos jedan nacin za dodatnu zaradu.
Da se ti punjaci uopste ne proizvode to bi bila druga prica. Koliko-toliko bi se sacuvala okolina, plus bi svakako fino ustedeli/zaradili.
 
Poslednja izmena:
Ne znam koliko su tacne specifikacije na GSM Areni. Ima jedan manje kamera senzor (depth) u odnosu na Mi 10, glavna kamera ima manji otvor blende i nema OIS... [emoji848]
Kapiram da je greska u pitanju.
 
^Greska je u pitanju, ima OIS... Steta sto senzor bar nije blago unapredjeni HM3, nego je izgleda isti kao na Mi10... Nego, zanimljiva mi je ona lazna koža, tacnije "kaki vegan kožu" :d ( Khaki Vegan Leather)
 
^Greska je u pitanju, ima OIS... Steta sto senzor bar nije blago unapredjeni HM3, nego je izgleda isti kao na Mi10... Nego, zanimljiva mi je ona lazna koža, tacnije "kaki vegan kožu" :d ( Khaki Vegan Leather)
Ta kozura kad se uprlja i usmrdi :D bolje da su izbacili neku plasticnu varijantu kao realme 7 pro

Послато са MI 9 помоћу Тапатока
 
Ta kozura kad se uprlja i usmrdi :D bolje da su izbacili neku plasticnu varijantu kao realme 7 pro
Ne bi me cudilo da smrdi vec fabricki. :d Nesto kao kineski automobili na sajmu pre 10-ak godina...

Nisam pratio celu prezentaciju, je l' u pakovanju dolazi futrola? Ona u pakovanju Mi10T je dobra, antibakterijska (znam da taj premaz nije vecan, ali opet dobra stvar).
 
To je nemoguće. Mi10t je budžet telefon u Kini. Gde si izvukao tu info ?
 
Da se ti punjaci uopste ne proizvode to bi bila druga prica. Koliko-toliko bi se sacuvala okolina, plus bi svakako fino ustedeli/zaradili.
Ako na ovaj nacin povecaju prodaju punjaca za 100,000 primeraka npr. (u sta cisto sumnjam, jer vecina ljudi ima punjace), a onako bi uz svaki telefon isao punjac, a proda se recimo milion flagshipova, 10 puta manje punjaca je izaslo na trziste nego sto bi inace izaslo.

Opet, ako to smanji cenu uredjaja i ako ti punjaci nisu papreni u nabavci i ima ih u prodaji, ne vidim sta se gubi ovime. Kome treba punjac, uzece uz telefon za npr. 10e vise, kome ne treba nece uzeti.

Jedino ostaje da verujemo korporaciji da je smanjena cena stvarno [emoji23]
Da li neko zna koliko je mi 10t pro kostao u kini po izlasku?
Mi 10T Pro ne postoji u Kini.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno