Šta je novo?

Xiaomi MI 11/MI 11 Pro/Mi 11 Ultra

Meni ovako na slici ne izgleda loše...o ukusima se ne raspravlja, barem tako kažu [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Na nekim slikama su te kamere dosta manje što sasvim pristojno izgleda, na novijim su ogromne i ružne. Ništa dok ne budu predstavili te modele.

Послато са Redmi Note 8 помоћу Тапатока
 
Meni je ovo uzas, kao neki dugmici za ves masinu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Meni ovo deluje kao midrange telefon.
123865f0fc02a4559dff75233d8c2646.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Vatreno oko...videćemo kakav će biti sa 888 chip-om.
 
Ovo je pozadi koliko vidim ona fejk koža koju su najavljivali :) nije loše , šteta što će pro ponovo imati duplo bolju kameru od običnog modela.

Ekran će koristiti gorila Glass victus.
 
Poslednja izmena:
Da nije hromiran ovaj deo oko kamere, licilo bi na nesto.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ma i da nije hromiran, ruzan je samo tako, uopste se nisu potrudili da makar lici na nesto. Ovo iza da li je plastika ili koza, nista bolje nije, ne valja. Da vidimo na sta ce pro da lici, ovo nimalo nije interesantno.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Da nije hromiran ovaj deo oko kamere, licilo bi na nesto.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
Da, bilo bi bolje da nije hromiran, to mi se jedino ne sviđa.
Dva velika senzora, to dosta obećava.
 
Ima i takav, zapravo jedini koji je daleko od lepog ali bar nije odvratan:

f91517bbd51901d32b8f60695e1b0f80.jpg


Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Ne razumete se u dizajn i to je.

Sent from my Mi 10 using Tapatalk
 
10T Pro mi je nebrojeno puta lepši od nazad, no ukusi su različiti... Svakako uzimam ovo ako nešto gadno oko specifikacija ne zeznu.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Morao sam da okrenem telefon koji imam 2+ godine da vidim kako izgleda od nazad.
 
^Baš tako.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Naravno da nije tako, ne nosim telefon u kejsu nikada. Samo hidrogel folija i to je to.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Svaka vam cast onda. Danasnji telefoni su kao sapuni sa staklom pozadi, napravljeni da ti ispadnu iz ruke.
 
Sa staklom da, užasno je. Sa hidrigel folijom ništa ne kliza...

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Breaking news :d

4662ae4f05b3da004d7adbbcfdc6ef7a.jpg


Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Hahah ja ne čitam tekst nego prvo pogledao sliku. I razmišljam mnogo nešto tanka ova kutija da neće i ovi da ukradu punjač [emoji16]

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Ja skroz podržavam ukidanje punjača, ovaj od 22.5W mi je vise nego dovoljan. Neka im veća zarada, problem sa otpadom je realan.

Druga stvar je što je Samsung to ismevao pa brze bolje i oni isto. Xiaomi je barem ćutao.
 
Ma da, punjaci su problem..

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk
 
Ne bih baš rekao da je ćutao.
3e2f0013fad799bf5e8255feeb32d138.jpg


Poslato sa YAL-L21 pomoću Tapatoka
 
Ja skroz podržavam ukidanje punjača, ovaj od 22.5W mi je vise nego dovoljan. Neka im veća zarada, problem sa otpadom je realan.

Druga stvar je što je Samsung to ismevao pa brze bolje i oni isto. Xiaomi je barem ćutao.
Da li zaista veruješ da se brinu za životnu sredinu, pa zbog toga ne ide punjač u paketu.

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno