Šta je novo?

Najglasniji i najbolji stereo spikeri na mobilnom, vaša iskustva i mišljenja

Majku mu mislim da nisam naleteo an ta dva, ali sam naleteo na Mi10 lite, ne znam dal i on ima iste zvucnike ako i njegova dva jača brata. Ko što rekoh forumašu iznad, išao sam od prodavnice do prodavnice i testirao sve živo redom.

Nema iste zvucnike. Bukvalno ne mozes da poverujes kako dobre stereo zvucnike imaju telefoni mi 10 i mi 10 pro. Isti su.
Pravi bas se cuje kad slusas neku muziku. Mi 10 je za oko 450evra sad novi,
Gore ti preporucuju neki telefon i BT zvucnike, to su opet dve stavke. Znam imam 2 BT zvucnika tribit x go, baterija traje 20sati, i imam souncore motion plus. Ok je to ako ides sa drustvom negde, ali je isto plus jos jedan uredjaj za nosenje.
Ne znam kako da objasnim da su zvucnici na mi10 jako blizu tim nekim jeftinim BT zvucnicima. pravi bas se suje, i jako dobar zvuk, ja sam prosto odusevljen.
 
Nema iste zvucnike. Bukvalno ne mozes da poverujes kako dobre stereo zvucnike imaju telefoni mi 10 i mi 10 pro. Isti su.
Pravi bas se cuje kad slusas neku muziku. Mi 10 je za oko 450evra sad novi,
Gore ti preporucuju neki telefon i BT zvucnike, to su opet dve stavke. Znam imam 2 BT zvucnika tribit x go, baterija traje 20sati, i imam souncore motion plus. Ok je to ako ides sa drustvom negde, ali je isto plus jos jedan uredjaj za nosenje.
Ne znam kako da objasnim da su zvucnici na mi10 jako blizu tim nekim jeftinim BT zvucnicima. pravi bas se suje, i jako dobar zvuk, ja sam prosto odusevljen.

Dojaja, drago mi je da bar ima telefona sa dobrim zvučnicima danas, *mjau**mjau**mjau**mjau*ga nažalost sam trenutno ograničen na 40k a treba mi telefon podhinto, jer mi je prethodni ispao i polomio se.
 
Šou, ovo mi je presimpatično, kad mi stavi na psovku mjau mjau, i ako nije upućena nikome, al kontam zašto je to tako. Očigledno sam nov u svemu ovome čim se na takve stvari iznenadjujem :)
 
Probaj Viper4Android pa da vidis kako se cuje

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Nisu isti zvucnici na Mi 10 i Mi 10 pro, slicni su i kada se mi 10 pro pojaca na max cuje se razlika, dosta je jaci zvuk i zadrzi se bass.
Isti su. U specijalnim funkcijama se aktiviraju video alati pa se onda pri puštanju muzike/videa može dodatno pojačati - ima tri dodatna stepena jačine i jasnoće zvuka.
Čudo pravi, potvrđujem.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Isti su. U specijalnim funkcijama se aktiviraju video alati pa se onda pri puštanju muzike/videa može dodatno pojačati - ima tri dodatna stepena jačine i jasnoće zvuka.
Čudo pravi, potvrđujem.

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока


Ma nisu isti zvucnici. To sam procitao na nekoliko mesta, a evo i review-a.
Test zvucnika pocinje na 3:40.

https://www.youtube.com/watch?v=UZ4QAY-NlNk

Znam da bi vi vlasnici Mi 10 voleli da imate iste zvucnike kao i kod Mi 10 Pro, ali ne biva :):):) Lepo covek kaze da su stavili manju bateriju u Mi 10 Pro, da bi imalo vise mesta za zvucnuke.

https://www.gearbest.com/community/zXnL4O
Zapremina supljine zvucnika je kod obicnog Mi 10 1 cm kubni, a kod Mi 10 Pro 1,2 cm kubna.

Dovoljno da se vidi da razlika ipak postoji.
 
Poslednja izmena:
Zvučnici jesu isti, šupljina zvučnika nije. Dual 1216 super linear speaker
:)
Zato ne zvuče isto.
Ali, pričamo stvarno o minimalnim razlikama. I na kraju ne pričamo o Hi-Fi sistemima nego o zvučnicima u mobilnom telefonu. Pobogu!
:)
 
Bilo ih je par za vikend sa garancijom Telenora. Nov 570e polovan oko 550e.
I dalje po meni skupo i ako je verovatno najbolji telefon ove godine. Pričam o mi10pro da ne bude zabune :)
 
Ja sam ljudi na kraju uzeo Poco x3, i malo sam se smorio, jer nije zvuk koji sam očekivao, nit je glasan nit je dobar ko sto je bio na idolu. Na srecu, izvalio sam da kad ga stavim u novcanik-futrolu, znatno mu se poboljsa zvuk a i glasnoca, valjda napravio onaj efekat kao kad stavite ruke iza telefona, pa se zvuk preusmeri bolje, idalje nije kao idol, al je ok ima lep zvuk, mislim da ce mi odraditi posao, moram da ga testiram napolju negde. A pored toga za te pare, zvuk na staranu, telefon je stvarno dobar za te pare.

Možda sam trebo da uzmem onu Motorolu one fusion plus, ona nema stereo, al mi se cini da je glasniji i bolji zvuk. *mjau**mjau**mjau**mjau*ga valjda ću imati više sreće sledeći put.
 
Mjau mjau da ga koristiš!
:)

Послато са Mi 10 помоћу Тапатока
 
Ajd uzdravlje, da te sluzi. kad se nisi hteo malo vise ispruzit i uzeti mi 10
 
Ne razumem,10 dana si pitao ljude za misljenje i uzeo aparat koji nema veze ni blizu sa najboljim zvukom a to ti je bilo najbitnije. Sta sad treba da kazu svi koji su pisali postove i pomagali ti u izboru?
 
Izgleda da je čovek ipak rešio da uzme i bt zvučnik
 
Instalirao Viper4Android i shvatio da su svake prosecne sluske kao Beats :D

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Kolko se secam njegov budzet je bio nesto preko 200e,tako da ste se samo "mucili" sa odgovorima, jer realno sta moze da uzme za 200e a da zvuci mnogo dobro? Eto uzeo je jedan od retkih sa stereo za te pare. Mnogo bolje sa tim budzetom I ne moze.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Ne razumem,10 dana si pitao ljude za misljenje i uzeo aparat koji nema veze ni blizu sa najboljim zvukom a to ti je bilo najbitnije. Sta sad treba da kazu svi koji su pisali postove i pomagali ti u izboru?

Vaaaaaaaaau, ja jednino što mogu da zaključim je da si ili trol ili žešće isfrustriran. Nit si učestvovao u temi, nit is pomogao na bilo koji način, i onda praviš od cele situacije kao da sam ja nekome dosadjivao uzaludno. Svi do jednog telefona koji su ljudi pomenuli i predložili su bili skuplji od mog budžeta, jedini tefeno koji je bio u mom budžetu jeste onaj koji sam sam našao a to je motorola one fusion plus, ako sam negde pogrešio jeste da sam možda trebao uzeti taj telefon, a nisam ga uzeo zato što nije imao stereo zvuk. Išao sam sam od radnje do radnje i testirao sve što sam mogao naći na našem tržištu, i telefon koji sam uzeo sam uzeo na osnovu toga što je imao dula spikere i bio dobro ocenjen što se zvuka tiče od većine jutjubera i ostalih recenzija.

A temu sam otvorio i da bi utvrdili koji telefoni imaju najbolji zvuk, što zbog toga što mi je to bilo potrebno da se odlučim oko trenutne kupovine, što zbog toga da bi znao/znali šta se nudi na tržištu zbog neke buduće kupovine, da razmnimo mišljenja i iskustva kako bi zajedno došli do zaključka šta je najbolje što se zvuka tiče i da li se još uvek prave muzički telefoni.

A ti si se prijatelju pojavio tu samo da ostaviš negativan komentar, iz nekih svojih samo tebih poznatih pobuda. Nisam nikoga vukao za rukav da učestvuje u ovome, svako je tu došao samoinicijativno jer ga je zainteresovala tema.

Kakvi ste to ljudi, kao samo da čekate i tražite razlog da nekome utrljate nešto na nos i kažete kako je glup ili nešto slično.
 
Sad je došao na red novi telefon, i istražujem ti ja tako internetom, ali ne nailazim nešto na telefone koji su baš pravljeni da budu muzički telefoni. Svi hvale ove što su top tipa najnoviji Samsung galaxy ultra 20 i ostali flagšipovi, pominje se tu i LG G8S ThinQ koji je pristojnije cene, ali je opet malo skuplji, ja sam se nadao naći nešto do četrdeset hiljada- ovo su tvoje reci i koliko sam ispratio temu svi koji su ti rekli nesto a tebi nije odgovaralo su bili isfrustrirani. Neki clanovi su ovde napisali jako opsirne postove za koje su morali da potrose neko vreme da bi tebi pomogli i posavetovali a ti si otisao i kupio Poco koji apsolutno nema veze sa temom. Tvoje je pravo sta ces kupiti naravno ali objasni mi ,bez ikakve ljutnje poentu otvaranja teme kad niti si poslusao bilo ciji savet niti si kupio tel sa dobrim zvucnicima
 
Poslednja izmena:
"glup razlog" jooooooj prijatelju što si toliko isfrustriran, "prčka ili lomi fon,a da slomije zvučnik nikom ništa" pa ne družim se ja sa divljacima da bi mi neko prčkao i lomio, nemam petnaest godina, malo sam ja stariji od toga. To što ti kažeš stoji sto posto, ali bt zučnik je još jedan uredjaj koji bi morao stalno da nosam sa sobom, a moji razlozi su praktični, telefon je uvek samnom, stane u džep, i kad god mi dune gde god da sam i hoću da zapičim u neku prirodu, tu je, ne moram da razmišljam dal sam poneo bt zvučnik i gde je.

ja moj nosim u mesendžer torbi koju uvek nosim sa sobom,do sad nebrojeno puta sam blejao u raznoraznoj prirodi,razlog više opet za bt zvučnikom po mom skromnom mišljenju ili 'frustraciji' kako ga ti nazivaš...
 
Sad je došao na red novi telefon, i istražujem ti ja tako internetom, ali ne nailazim nešto na telefone koji su baš pravljeni da budu muzički telefoni. Svi hvale ove što su top tipa najnoviji Samsung galaxy ultra 20 i ostali flagšipovi, pominje se tu i LG G8S ThinQ koji je pristojnije cene, ali je opet malo skuplji, ja sam se nadao naći nešto do četrdeset hiljada- ovo su tvoje reci i koliko sam ispratio temu svi koji su ti rekli nesto a tebi nije odgovaralo su bili isfrustrirani. Neki clanovi su ovde napisali jako opsirne postove za koje su morali da potrose neko vreme da bi tebi pomogli i posavetovali a ti si otisao i kupio Poco koji apsolutno nema veze sa temom. Tvoje je pravo sta ces kupiti naravno ali objasni mi ,bez ikakve ljutnje poentu otvaranja teme kad niti si poslusao bilo ciji savet niti si kupio tel sa dobrim zvucnicima

Ovo je sad preraslo u cisto prepucavanje ili trolovanje.

Jasan sam ti odgovor dao, nisi ga procitao ocigledno, ali evo napisacu ti opet, za slucaj da ti stvarno nije jasno. Ni jedan telefon koji su mi ljudi preporucili mi nije ulazio u moj budzet, telefon koji sam uzeo sam uzeo zato sto su ga ljudi na drugim mestima van ovog foruma preporucili da ima dobar stereo zvuk, prema tome to je ono sto meni treba a uklapa mi se u budzet. Ni kog ko je dao savet nisam nazvao isfrustriranim, osim tebe, zato sto si se nasao tu samo da budes negativan a nista ničim nisi doprineo. A kako se zove taj poriv kad bez razloga i povoda želiš da budeš negativan, ja bi reko frustracija, a ti mi reci ako imaš bolji predlog. A drugu osobu koju sam nazvao isfrustirianom jeste forumaš Orchard, zato što je isto tako bez povoda nazvao nečiji razlog glupim. I opet ljudi koji su napisali opširen postove i bili dobrodnamerni da pomognu, njima sam zahvalan, a već sam ti gore napomenuo zašto ih nisam poslušao, pa da se ne ponavljam. Njima hvala, ali ih niko nije vukao za rukav da učestvujul, ja računam da su tu bili iz čistog entuzijazma i da bi smo podelili iskustva.
 
Ja bih voleo da ova tema ostane otvorena, kako bi smo rezenjivali iskustva o muzičkim telefonima. Ja sma neko ko često posećuje GSM arenu i gleda klipove o novim telefonima. Tako da ako na naletim na telefon koji odgovara opisu teme, ostaviću post ovde. A na uzaludna pod maju mjau bavanja neću odgovarti više, jer to se onda već pretvara u spam i ne odgovara opisu teme. Tako da ako bude bilo zaniteresovanih biće i ove teme.
 
Nazad
Vrh Dno