Šta je novo?

Program za oporavak fajlova

nemanja_tr

Poštovan
Učlanjen(a)
28.03.2018
Poruke
60
Poena
70
Moja oprema  
CPU & Cooler
i7 3770
GPU
GTX 1060
Zvuk
Harman Kardon AVR132 / Monitor Audio / Jamo / Magnat
Laptop
Lenovo 330-15IKB
Mobilni telefon
Motorola EDGE 20
Steam
https://steamcommunity.com/id/nemke92/
Pristup internetu
  1. ADSL
Pozdrav drugari, potreban mi je softver koji vraca obrisane fajlove. Preciznije, obrisao sam folder sa 50ak fotografija pre ne vise od 2 meseca, pa bih zeleo da ih povratim. Pokusavam sa Disk Drill i EaseUS file recovery ali mi ne uspeva...
Bilo bi super ako znate za neki program, u kome mogu da odaberem samo fotografije i odredim period da pretrazuje prethodna 2-3 meseca. Unapred hvala!
 
Ne postoji takav. Ako su fajlovi prepisani, oprosti se od njih.

Imaš brdo programa za povratak podataka, ali svi rade na istom principu (neki manje, neki više uspešno). Pretraži forum i naći ćeš preporuke za razne programe. Ja sam imao pozitivnih iskustava sa R-Studio naprimer. Ali, ultimativno, ako si koristio taj disk sa koga si obrisao podatke, računaj da je šansa da ih povratiš veoma veoma mala.
 
Pre 2 meseca, i tek sada si se setio da povratis? Nazalost, mislim da neces moci ni jednu sliku da povratis, to je sve odavno izgubilo svoju shadow-kopiju. Ja imam najbolja iskustva sa GetDataBack i TestDisk, pa probaj, ako nista drugo videces kako funkcionisu ti jako korisni programi.
 
hvala puno, pokusacu pa javljam rezultate :)
 
Bio sam optimista, a pokusaj se ne naplacuje... hvala u svakom slucaju :)
 
Nazad
Vrh Dno