Šta je novo?

Kupio sam nesto ali nesto fali

boskomit

Poznat
Učlanjen(a)
26.11.2020
Poruke
0
Poena
30
Pozdrav svima!

Sklapam prvi put racunar iz delova pa sam, uz pomoc drugara, uzeo nekoliko komponenti, tj. sledece:

MDB: MSI B450 Tomahawk Max
CPU: Ryzen 5 2600
GPU:
RAM: Patriot 2x8 GB Viper Steel 3200
SSD: CRUCIAL 500GB M.2 2280
PSU: Seasonic Core GM 650
CAS: MS Industrial Titan II Pro
MON:

Nedoctaje mi grafika i monitor. Jurim neku rx 580 8GB ili gtx 1060 6gb ali ne znam koji model da uzmem. Sve je novo, samo bih graficku uzeo polovnu.

Za monitor nemam predstavu sta bih kupio.

Ako neko ima ideju, slobodno nek pise.

Aj uzdravlje!
 
Definitivno RX 580 8GB, bolje je "ostarila" u odnosu na GTX 1060 6GB.

Od modela juri Sapphire Pulse ili Nitro. Monitor, to već zavisi od tebe da li imaš na umu 144hz igranje ili ne. Te grafike nisu za 144hz, jedino ako ne igraš CSGO ili smanjuješ detalje.
 
monitor je bar lako rešenje,aoc q3279vwf/q3279vwfd8 zavisno jel' hoćeš boje ili bolje crne a ako ti je svejedno uzmi q3279vwfd8 jer je bolja izvedba monitora.ako nemaš para za novo vijaj polovno,a ako imaš više para onda vijaj 144hz,ali kao što je koleza rekao,te karte nisu za 144hz svakako.drugi pravac razmišljanja ako imaš više para/bi dao su ultravajdi,ali je skupa ulaznica jer sve ispod 34'' je prevara,a i 34'' bi valjalo da je 1440p a to neće da bude jeftino ni polovno...

edit: što se tiče polovne 580 po mom mišljenju samo safirka,doduše čuo sam sa više izvora da je i red devil dobra izvedba ali lično nisam imao posla,sa ostalima jesam svim manje više i safir je odavno daleko najbolji po pitanju radeona.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno