Šta je novo?

Stalak sa pivotom za monitore koji ne mogu da se rotiraju

Shobe

Slavan
Učlanjen(a)
16.09.2005
Poruke
871
Poena
330
Imam mogućnost da dobijem monitor Lenovo L27q-30, čiji stalak ne omogućava rotaciju monitora, niti monitor ima podršku za VESA standard. Da li postoji neki dodatak koji može da se kupi koji bi mu omogućio rotaciju? Znam da postoji za monitore sa VESA podrškom. Nasao sam da postoji i kao neka kandža da se njome obuhvati monitor, Al to mi je bas ružno.
 
Imam mogućnost da dobijem monitor Lenovo L27q-30, čiji stalak ne omogućava rotaciju monitora, niti monitor ima podršku za VESA standard. Da li postoji neki dodatak koji može da se kupi koji bi mu omogućio rotaciju? Znam da postoji za monitore sa VESA podrškom. Nasao sam da postoji i kao neka kandža da se njome obuhvati monitor, Al to mi je bas ružno.

Meni pravim neku budzevinu za Dell ST2220 , jer isto nema vesa montazu, ali ima u "vratu" stonog nosaca metalni deo na koji moze da se zasrafi nesto kao L profil (cetri rupe za zid na jednoj strani i jedna dola za tak fabricki nosac).
Isto sam video samo tu kao kandzu koja mi ne uliva poverenje, i nista drugo a normalna cena da bude...
 
Lepo, ti bar imaš tu mogućnost :)
 
Hvala ti puno na ideji, razmislicu još.
 
Nazad
Vrh Dno