Šta je novo?

Mis za oko 3000 din

G203 je provereno dobar, ali je mali i oblik ne odgovara svakom. Ako ikako možeš, oprobaj ga prvo u ruci...
Redragon je neko sa foruma uzeo pre dan-dva i zadovoljan je...
 
G203, dobar senzor i poprilično kvalitetno deluje. Jedino što jurodivi kaže, ima čudan oblik. Meni odgovaraju manji miševi jer ne držim celu ruku na mišu, nego nekako palcem i domalim prstom sa strane stegnem miša.
Ali ni za to mu nije dobar oblik, ivice su mu zaobljene na spolja, pa miš klizi na gore kad malo više stegneš.
 
razliku u senzoru nećeš da osetiš ako ne znaš kako bi je osetio,te od ta dva uzmi koji ti je udobniji pod rukom.inače je senzor bolji u g203 i sem propadanja kod verglanja u rangu najboljih senzora koji postoje.a ako verglaš tj low dpi si igrač onda to neće da može za 3k dinara sem kopanja po kp-u po senzorima pa šta naleti polovno.
 
uzeh cobru m711, pre toga imao a4 tech xl-740k Oscar, sta znam, oblik mi je malo cudan posle onog jer je onaj bio vise ergonomski(valjda se tako kaze) nego ovaj i bio je veci i tezi, iako nemam veliku saku imam osecaj da mi je onaj vise odgovarao ali tek pre koji dan sam kupio ovaj tako da ne bih odmah da sudim, senzor na cobri m711 mislim da je bolji od Oscara i Cobra ima bas dobar rgb ako te to privlaci, sve ostalo, oblik, tezina, tasteri, ergonomicnost je na strani oscara, razmotri redragon emperor
 
Nazad
Vrh Dno