Šta je novo?

Asus notebook A2s...Misljenje?

Conradtt

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2004
Poruke
5
Poena
601
Pozdrav svima,

Kupih gore navedeni komp u Holandiji pre neka dva meseca. Komp radi Xtra, nemam nikakve zamerke, igrice tipa Farcry, Call of duty, Splinter cell 2 itd su radile bez greske. Dobio sam Holandsku verziju Xp i ukupno me je izasao nekih 1400+ ojra mada sam mogao proci i bolje...Konfiguracija je sledeca i razlog zbog koga ovo pisem:

Intel Pentium 4m 3,06 ghz, 533 mhz, L2 512k
Ati Radeon 9600 pro, 64 mb
512 mb RAM, 266 mhz
HDD ??? 40 gb
DVD-RW 2x Toshiba
15" svga
itd,itd

Na 3d 03 sa baterijom je izmerio 2010, a u AC modu 2230.
E sad, citajuci neke stare brojeve Digitala oni su iz Gericoma (Blockbaster radeo ili hummer, nisam siguran) izvukli 2650 u 3d, sa istom konf stim da je procesor na 2,66 i to tek kad su instarilari svoj software??? What the F...?
Na ovom sajtu, iz Gericoma 3,06 5600 128mb u 3d ~2250, iz asus-a M6... 2550.
U cemu je sustina, moze li moj asus vise od toga, dda li bi pomoglo da instaliram standardnu verziju Xp, kako moze da se overklokuje procesor, graficka itd. Svi koji imaju zanimljiv komentar ili neki interesantan savet unapred mnogo HVALA. Pozdrav!
 
Moj savet je da se manes corava posla i da se ne optercujes nepotrebno.
Cemu oc laptopa?
Ja sam sa M6 tj Radeon 9600 64MB i centrino 1.4 dobio 2200 i nesto u 3dmarku 03 i 9000 u 2001 se. Rezultat nije bitan bitno je da ti igre rade dobro kao sto i rade...

pozdrav
 
Hvala...

Hvala za prijateljski savet. To u sustini nisam ni nameravao, nego eto, cisto kopkalo me da li moze da se postigne malo jaci rez. i da li bi pomoglo da preinstaliram windows koji me inace zamera zbog Holandskog. 'Ajd uzdravlje i poz.
 
Nema na cemu:)
Zaista ne folim da vidim (bespotrebno) frustrirane clanove foruma:)
Imas zver od lapa i uzivaj, sto podrazumeva da deinstaliras SAV softver za benchmarking:)
 
Conradtt je napisao(la):
Na 3d 03 sa baterijom je izmerio 2010, a u AC modu 2230.
E sad, citajuci neke stare brojeve Digitala oni su iz Gericoma (Blockbaster radeo ili hummer, nisam siguran) izvukli 2650 u 3d, sa istom konf stim da je procesor na 2,66 i to tek kad su instarilari svoj software??? What the F...?
Na ovom sajtu, iz Gericoma 3,06 5600 128mb u 3d ~2250, iz asus-a M6... 2550.
U cemu je sustina, moze li moj asus vise od toga, dda li bi pomoglo da instaliram standardnu verziju Xp, kako moze da se overklokuje procesor, graficka itd. Svi koji imaju zanimljiv komentar ili neki interesantan savet unapred mnogo HVALA. Pozdrav!

Kako samo toliko???
Ja dobijam 2680 u 3dMark03 sa A2500D(samo je procesor 2800+XP),nije mi jasno kako si dobio takop malo!
 
Milan82bh je napisao(la):
Kako samo toliko???
Ja dobijam 2680 u 3dMark03 sa A2500D(samo je procesor 2800+XP),nije mi jasno kako si dobio takop malo!

Greska,ovoliko sam dobio sa DELL Inspiron-om 9100(R9700)...
Sa mojim dobijam 2460,ali opet i to je mnogo naspram tvog!!!
 
hahahahha....Jel' to onaj DELL koga imash kao i X800 build by ATi? :laugh:
 
Poslednja izmena:
mitnick je napisao(la):
hahahahha....Jel' to onaj DELL koga imash kao i X800 build by ATi? :laugh:

Vidi Sale,nemoj da places zato sto nisam dao X800,jer za to postoje odredjeni razlozi koje ne bih sad da spominjem na forumu...
A ko je uopste rekao da je DELL "moj"???...citaj malo pre nego sto SPAM-ujes post.
 
Alo bre, delldzije, mir i tisina na forumu, pogotovo tamo gde sam ja zaduzen.
Jos jedno prozivanje na temu nekih delova i letecete obojica.

Pozdrav!

p.s. Broz, tebi sledi isto budes li jos pricao kako notebook moze dobro da posluzi za igranje ;)
 
Ma ne vredi tom Asusu ni 12000 markova kad ima 3 kile... i dvesta :)
 
Nazad
Vrh Dno