Šta je novo?

Blokiranje aplikacije

risa

Čuven
Učlanjen(a)
27.04.2003
Poruke
1,186
Poena
675
Kako da na,preciznije,Androidu 9 sprečim odredjenu aplikaciju da proverava da li ima novo ažuriranje?
Blic app mi svaki put javlja da ima nova verzija koju ja ne želim.
Ali svaki put kad se vratim na početnu stranu dobijam to obaveštenje koje iritira...

Nadam se da nisam promašio forum [emoji6]

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
ako sama aplikacija nema to podešavanje,a blic sigurno nema,samim tim nema ni rešenja za aplikacije čija je poenta da pristupaju internetu.ti bi mogao da joj onemogućiš internet,ali jel' samim tim cela aplikacija gubi poentu.koliko znam niti jedan telefon nema zasebnu kontrolu odlaznog internet saobraćaja,pa da onemogućiš da aplikacija šaje zahtev serveru a da može da svlači sa neta...

znam da nije neko rešenje,ali upravo zato ja sve što može preko brauzera (uključujući i ovaj forum iako je mobilna verzija tragična) čak i na silu koristim preko brauzera.isprobaj par dana i vidi jel' se možeš navići i tako prosto nemati posla sa đubrima od aplikacija.
 
možda ako instaliraš apk umesto sa playstore?
e sad, ne znam koja ti verzija treba, možda neće biti lako naći komplet istoriju. na apkmirror nisam našao. vidim da ima da se nađe 3.1.3251, dok je poslednja 3.1.3299
 
možda ako instaliraš apk umesto sa playstore?
e sad, ne znam koja ti verzija treba, možda neće biti lako naći komplet istoriju. na apkmirror nisam našao. vidim da ima da se nađe 3.1.3251, dok je poslednja 3.1.3299
E vidiš, nisam se toga setio.
Pokušaću

Moja je 3.0.2540

Послато са SM-A750FN помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Našao sam moju verziju apk ali opet isto se dešava.
Hvala na pomoći
 
Nazad
Vrh Dno