Šta je novo?

AMAZFIT dilema...

vylota

Čuven
Učlanjen(a)
29.06.2000
Poruke
1,075
Poena
660
Moja oprema  
CPU & Cooler
RYZEN 5 5600X, WRAITH
Matična ploča
GA B450 DS3H
RAM
2X8 GB DDR4 3200
GPU
ASUS GTX 1660
Storage
M2 SAMSUNG 980 EVO PRO 512, WD GREEN SATA II 1TB
Zvuk
INTEGRISAN
PSU
LC POWER 600W 2.31
Kućište
COOLER MASTER
Monitor
SAMSUNG TV/MONITOR T27D390EW
Na kraju, uzeo sam sebi samsung gear sport, ali se sin predomislio pa mi ga oteo :) . E, sad sam u dilemi koji sebi da uzmem.

Pošto sam se uverio dda i nema baš nekih smart aplikacija za samsung, a baterija jedva traj2 2-3 dana, razmišljamo neko AMAZFIT modelu(GTS, GTR 47, STRATOS). Možda bih uzeo i neki huwwei GT2 ili Honor magic 2, ali sam čuo da imaju dosta probkema sa telefonima koji nisu huawei ili honor, da se gubi često BT veza i slično.

Inače imam xiaomi mi mix2 telefon, pa sam otvoren da pročitam Vaša iskustva.
unapred hvala na odgovorima. Budžet je do 130-140e.
 
Evo baš u oglasima na Bencu nov Honor Magic 2... Mislim da je cena fantastična.
Inače imam ga 15tak dana i pre zadovoljan sam. Ima sve što treba od aplikacija a izgleda fantastično. Baterija 12-13dana

Poslato sa YAL-L41 pomoću Tapatoka
 
Na kraju, uzeo sam sebi samsung gear sport, ali se sin predomislio pa mi ga oteo :) . E, sad sam u dilemi koji sebi da uzmem.

Pošto sam se uverio dda i nema baš nekih smart aplikacija za samsung, a baterija jedva traj2 2-3 dana, razmišljamo neko AMAZFIT modelu(GTS, GTR 47, STRATOS). Možda bih uzeo i neki huwwei GT2 ili Honor magic 2, ali sam čuo da imaju dosta probkema sa telefonima koji nisu huawei ili honor, da se gubi često BT veza i slično.

Inače imam xiaomi mi mix2 telefon, pa sam otvoren da pročitam Vaša iskustva.
unapred hvala na odgovorima. Budžet je do 130-140e.

Pa ja sam ti pričao da je baterija važnija od nekih aplikacija koje neće 99% ljudi koristiti.
Amazfit su odlični uređaji sa dobrom baterijom.
Huawei GT2 je isto solidan i može se naći povoljno.
GT2 pro brutalan ali preskup.
Honor Magic 2 je isti kao GT2 sa još boljom baterijom.
Imas stvarno izbora pa biraj sta ti se najvvise svidja/isplati
 
A kompatibilnost huawei sa xiaomi?
 
Kao što napisah, koristim GT2 sa Mi8 već duže vreme i sve funkcioniše besprekorno.. Amazfit ne može da se poredi sa GT, a kamoli GT2..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno