Šta je novo?

Domaće radnje koje podržavaju plaćanje iz inostranstva

star-duster

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2008
Poruke
792
Poena
345
Kao što kaže naslov - koji naši trgovinski lanci podržavaju da se roba plati iz inostranstva a da bude isporučena redovno, u Srbiji?
Interesuju nas radnje različite robe, posebno dečje opreme.

Imamo rođake vani, ranije su povremeno slali pakete za dečji rođendan i slično, ali smo imali i loša iskustva sa višenedeljnim čekanjem, visokom carinom itd.

Sad bi oni hteli da plate srpskoj prodavnici, a da nama stigne poklon na adresu. Znamo za dijaspora.shop, šta još postoji? Ko još ima takvu opciju?
 
Poslednja izmena:
Verovatno bilo koja radnja u kojoj može da se karticom plati online.
Pozdrav
 
Baš dosta radnji, redovno plaćam irskom karticom.
 
Nevezano za kartice, nek paze sa dijaspora.shop. Ja sam ih tri puta zvao, nikad se niko nije javio, slao emailove, nikad dobio odgovor. Jednom naručio nešto, nikad poslali, a nisu ni javili da nema na stanju. Ako se ne varam, neko je baš ovde pisao da je platio unapred i da su ga zavlačili.
 
Мислим да Дијаспора нема нема ништа на лагеру, него раде на принципу да ка неко нешто поручи онда оно то поручују од добављача.
Тако да је могуће и да немају никад ништа. [emoji3]

Послато са Mi A2 6/128 уз помоћ Тапатока
 
Vecina online radnji tako i posluje, sigurno nemaju sve na stanju sto vidis na sajtu i to je OK. Nije OK kada ne mogu da nabave i isporuce robu na vreme, a zavlace za pare e to je dzukacki.
Kod tih online prvo proveris da li ima na stanju pa porucujes i platis. Ako ne odgovaraju jednostavno ih preskocis i trazis dalje.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Problem je sto ni ne mozes da proveris, jer sam ih ja zvao, plus slao email i nisam dobio odgovor.
 
Evo ja sam poručio na dijaspora shop-u nesto. Pre 10 dana. Zvao sam, kazu upravo pricaju sa dobavljacem Gorenja kada ce imati na stanju, juce sam dobio poziv da su poslali i da ce stici u ponedeljak. Dakle 13 dana tj 2 nedelje od porudžbine. Imaju manje cene skoro za sve u odnosu na druge. Ko ne zeli da ceka neka kupi gde ima odmah na stanju, meni nije bilo hitno.

Послато са MI 8 уз помоћ Тапатока
 
Problem je sto ni ne mozes da proveris, jer sam ih ja zvao, plus slao email i nisam dobio odgovor.
Zato sam napisao, ako nema odgovora - trazi drugu radnju :)

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka
 
Ja takve radnje zaobilazim u širokom luku. Mislim ako neće da se jave da prodaju nešto, zamisli tek kako bi se javili u slučaju reklamacije ili nekog drugog problema...
 
I ja imam lose iskustvo sa dijasporom, oglasili su cenu, poslah mail, pa smo se 2x culi, proveraavali su navodno sve oko televizora, onda su, kada su "utvrdili" da je sve u redu izdali profakturu, ja odmah uplatio i posle par sati me zovu da pitaju za broj racuna sa koga je placeno i da vrate pare jer ne mogu da isporuce tv.

Na stranu sto ne znam sta su proveravali i kako im je uspelo da sa pogrese sa dvostrukom proverom,

Imam racune u 3 banke, 3 razlicita e-banking softvera, u svakom se kada primis uplatu vidi uplatilac i broj njegovog racuna, samo kod ovih nesposobnjakovica to nije moguce.
 
Nazad
Vrh Dno