Šta je novo?

Secure software za USB fleš

ciciban

Čuven
Učlanjen(a)
20.12.2002
Poruke
943
Poena
620
Instalirao sam softver SanDiskSecureAccessV3.01_win pokrenuvši istoimeni exe fajl koji se nalazio na SanDisk-ovom USB flešu. Tokom instalacije napravio sam lozinku za pristup programu i od tada pomenuti SanDiskSecureAccessV3.01_win.exe fajl predstavlja prečicu za pokretanje programa za enkripciju željenih podataka, tj. postavljanje tih podataka u my vault... Tokom instalacije oformio se jedan folder na flešu u koji se, valjda, smeštaju enkriptovani fajlovi koji su prebačeni u my vault u samom programu... Brisanjem tog foldera sa enkriptovanim My vault sadržajem više ne mogu da pristupim My vault-u iz programa. Nisam mogao ni da vratim taj izbrisani folder, pošto se nije nalazio u Recycle Bin-u... Da li je jedino rešenje formatiranje USB fleša i ponovno instaliranje SanDiskSecureAccessV3.01_win sa fleša, ili postoji neki drugi način reparacije? S tim u vezi, interesuje me i da li se svi ti instalacioni i ostali fajlovi i folderi od Secure softvera mogu sakriti na flešu, kako bi USB izgledao prazan i bez zaštitnog softvera, a da se program pokreće sa računara, a ne sa fleša?
 
Nazad
Vrh Dno