»RSS Benchmark sajt

Prikazani rezultati od 1 do 2 od ukupno 2

Tema: Secure software za USB fleš

Member
        Na forumu od
        Dec 2002
        Poruka
        890

Secure software za USB fleš

Instalirao sam softver SanDiskSecureAccessV3.01_win pokrenuvši istoimeni exe fajl koji se nalazio na SanDisk-ovom USB flešu. Tokom instalacije napravio sam lozinku za pristup programu i od tada pomenuti SanDiskSecureAccessV3.01_win.exe fajl predstavlja prečicu za pokretanje programa za enkripciju željenih podataka, tj. postavljanje tih podataka u my vault... Tokom instalacije oformio se jedan folder na flešu u koji se, valjda, smeštaju enkriptovani fajlovi koji su prebačeni u my vault u samom programu... Brisanjem tog foldera sa enkriptovanim My vault sadržajem više ne mogu da pristupim My vault-u iz programa. Nisam mogao ni da vratim taj izbrisani folder, pošto se nije nalazio u Recycle Bin-u... Da li je jedino rešenje formatiranje USB fleša i ponovno instaliranje SanDiskSecureAccessV3.01_win sa fleša, ili postoji neki drugi način reparacije? S tim u vezi, interesuje me i da li se svi ti instalacioni i ostali fajlovi i folderi od Secure softvera mogu sakriti na flešu, kako bi USB izgledao prazan i bez zaštitnog softvera, a da se program pokreće sa računara, a ne sa fleša?

Member Avatar korisnika Space Beer
        Na forumu od
        Jan 2011
        Poruka
        4.394
      3. Moja mašina
        • CPU: AMD Ryzen 5 2600 ::: LC-CC-120
        • MoBo: MSI B350M Mortar
        • RAM: Kingston 2x16GB DDR4 (HX432C16PB3AK2/32)
        • VGA: Sapphire PULSE RX 570 ITX 4GB
        • MON: Lenovo T22i-10 / BenQ G2222HDL
        • HDD: ADATA SX6000 512 GB / Crucial BX300 480GB / Toshiba HDD 500 GB
        • Case: CM N200 ::: Seasonic Core GC-650
      4. Pre par meseci sam video taj program, tj. dobio uz USB. Ne nudi ništa više u odnosu na Veracrypt, pa je moj savet da batališ ovaj program

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •