Šta je novo?

IP Monitoring

CR77

Poštovan
Učlanjen(a)
04.06.2016
Poruke
573
Poena
95
Koji program mi treba za mac uredjaj,da bih ovo mogao da pratim?Znaci mac zakacen na wifi ili lan na glavni ruter.E sad hocu da ako se nakacim sa ps4,tablet,mob,da mi pokazuje ip adrese na koje se servere kace ti uredjaji,tipa igra se online igrica na ps4,hocu da mi pokaze prema kojoj ip adresi se konektuje ps4 u toj igri?
 
Pa u nekim igrama me spaja na dalji server.Igram fifu i spoji me na nemacki server u frankfurtu,a nekad me spoji na Italijanski server u milanu,pa hocu da znam pre ulaska u mode na kom sam serveru.
 
Uh tesko se snalazim sa ovim programom,on izgleda samo prati sta se desava na ovom mac koji je na wifi,ne pokazuje mrezu,ili ja ne znam da podesim.
 
To je broadcast adresa unutar mreze. Nije server igre. Treba da vidis ka kojoj destination IP adresi ide taj paket.
 
Ako moze pomoc,nikako da nadjem na koju adresu ide taj paket.
 
Pa jesi li proverio sve pakete koji dolaze sa tog ip-ja?

Pogledaj gde dalje tvoj ruter salje te pakete..to ti je 192.168.0.1 na slici
 
Poslednja izmena:
Ne vidim nigde opciju da vidim to
 
Nema veze...pretpostavio sam da to nece tako da ide..moras da namestis da tvoj glavni pc bude hub preko koga ce se ostali uredjaji kaciti na internet. Samo tako ces moci da vidis sve pakete koje oni salju. Ovako ces videti samo broadcast pakete i pakete usmerene ka tvom pc-ju.

Ako imas opciju bezicnog deljenja interneta, mozes tako da probas.
 
Znaci moj mac uzme preko wifi 5g full brzinu i namestim da seruje net preko lan,i povezem lan kablom ps4 i mac?
 
Potrebno je da na mreznom interfejsu rutera uradis packet capture da bi video saobracaj koji te interesuje. Ako nemas takav pristup na postojeci ruter, konfigurisi novi ruter na nekom od racunara ili virtualnoj masini, pa usmeri gateway uredjaja (koje zelis da pratis) na ip adresu novog rutera.
 
Mozda bolje da uzmes neki openwrt ruter, pa preko njega da gledas NAT tabelu.

Kod mene na Asusu:

Dgv529.jpg
 
Nazad
Vrh Dno