Šta je novo?

Telefon do 400€

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,122
Poena
315
Nakon sto sam obnovio tel zeni, vreme ne doslo i na mene.

Trenutno nosim mi 9t i najveci problem je sto ne bih veci telefon od toga a takvih skoro da nema. Bilo bi lepo da je telefon nov za te pare i da ima 24m garancije.
Za te pare od manjih mogu da nadjem pixel 4a( bez garancije) i iPhone se sa garancijom. Mozda vih razmotrio i neki xs ali oni su dosta skuplji i nema ih starih dva tri meseca sa garancijom za te pare.

Ostali telefoni su veliki i ako moram da idem na njih NE BIH xiaomi ili realme i ostalu bratiju, a od samsunga su tu Note 10 lite i S10 lite ali su preveliki.. Note 10 lite mi se svidja ali me brine taj exynos jer bih telefon nosio naredne 2 godine. Sto se tice s10 lite,njega sam uzeo caletu i osecaj u ruci mi je nekako bezvezan, bas sam ravnodusan prema njemu.

Svi predlozi su dobrodosli.
 
Poslednja izmena:

Nula primeraka V40 u domaćim oglasima. Uz to se radi o relativno starom modelu (2018) koji je sada isplativ samo manjem krugu korisnika (audiofila) koji poseduju dobre slušalice ali iz nekog razloga ne koriste klasične audio plejere već zahtevaju najbolji mogući audio kvalitet od telefona. A konkurencija se ionako približila LG V modelima i na tom polju, plus mnogi prelaze na BT/TWS.
 
OP7 Pro imas na Bench oglasima po dobroj ceni, ali je malo veci od 9T..
 
^ to onaj sa mrtvim pikselom?
Pixel 4a me privlaci ali me muci sto ne mogu da imam garanciju.
Od "velikih" telefona mi je Note 10 lite privlacan, ali taj exynos???
Kao jeftinija varijanta mozda a71.

Znam da 400€ nije neki specijalni budzet,ali opet neverovatno da nema izbora.
 
Yep, prevideo sam mrtav pixel, bila je optimisticna pocetna cena pa sam smatrao da je u mint stanju, moja greska :D
 
Zadrži 9T i čekaj pad cena za ~6 meseci. Jasno je da mnogima svaki android telefon veoma brzo ''dosadi'', ionako bekapuju aplikacije, launcher, podešavanja i koriste uređaj na isti način, ali i sam vidiš da nije lako naći primetno bolji telefon od 9T a da je iole kompaktan, pa još do 400 evra.
 
Menjam ga jer imam "problem" sa ekranom. Inace ga ne bih menjao. Ne mora da bude drasticno bolji telefon, meni i njegove performanse odgovaraju. Ali kad vec menjam hteo sam na nesto manje da idem ali izgleda da bas nema.
Jedino mozda da rizikujem sa pixelom bez garancije ili da pristanem na ciglu od telefona i uzmem nesto od 6.7 inca.

Kad sam vec kod cigli. Koliko se isplati doplata od a71 do note 10 lite? Msm da li je opravdana razlika u ceni. Kod a71 mi je lepo sto je tanak, note 10 lite je prilično bucmast
 
https://mi-srbija.rs/happy-hour

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=10220&idPhone2=9738
https://j.mp/3kNZ7YC

Pre 2 dana bio na akciji, 40k din. Jeste malo veći fon od 9T ali je i dovoljno bolji da opravda takav prelazak i cenu od 40k. Prati njihovu ponudu, možda ponovo bude na sniženju.
Poco je veliki i kao note 10 lite i s10 lite. A iskreno nakon 6 godina na xiaomiju presao bih na nesto drugo. Mnogo mi softver smeta, polako me bas nerviraju bagovi sitni i losa optimizacija.

A80 msm da se ne isplati, ima prejaku cenu, maltene kao s10 lite
 
Njega sam potpuno zaboravio. Fin izbor, mada kamere su najslabije od gore navedenih.
Mislim da cu da prelomim izmedju Pixel 4a i note 10 lite. Samo da probam negde da izvucem iskustva ljudi sa n10 lite
 
Gde ces na Exynos posle Snapdragona, kad krene da se greje i guta bateriju kukaces jos vise nego sada :D

Pixel 5 je za tebe.
 
P30 Pro ima i jače kamere i jaču bateriju od svih pomenutih...ako ima za te pare, i ako ti ne smeta što će sledeća nadogradnja vrv biti na HarmonyOS, onda što da ne
 
P40 tacno upada u taj budzet, ima kompatnu dimenziju, solidnu kameru, solidnu bateriju, solidan ekran i odlican soc i dual je.
Mane su mu mono zvucnik, i nedostatak google servisa (koji trenutno mogu da se nabudze al dokle ce trajati ne zna se).

Od polovnih S10 i S10e ulaze u kompaktne dimenzije i solidnu kameru i ekran, al nema sanse da nadjes ocuvan polovan i povoljan i XS kako si naveo.
 
Ipak sam prelomio, idem na samsug note 10 lite.
Ako mi ne odgovara, Cale ima s10 lite pa cu menjati sa njim [emoji16]

Najradije bih uzeo pixela ali ne uzima mi se bez garancije.
 
Ipak sam prelomio, idem na samsug note 10 lite.
Ako mi ne odgovara, Cale ima s10 lite pa cu menjati sa njim [emoji16]

Najradije bih uzeo pixela ali ne uzima mi se bez garancije.
I kakvi su utisci, kako si zadovoljan sa Note 10 Lite, posebno kamerom!?

Honor 8X [emoji108][emoji41]
 
Nazad
Vrh Dno