Šta je novo?

Mi 10 vs MI10t pro vs Huawei P40 pro

ceta

Slavan
Učlanjen(a)
07.02.2005
Poruke
231
Poena
320
Hoću da zamenim već godinu dana star Huawei mate 20 pro. Samsung bih izbegao zbog raznih stvari (a imao sam ih do sada), pa se troumim izmedju ova 3 modela. Cena im je oko 500 evra. Mogu da živim bez GMS-a, tako da to nije problem. Najviše mi treba dobra kamera i dobra baterija. Igrice slabo igram, pa me zanima od ova tri modela, koji najviše daje za uloženi novac. Xiaomi telefon do sad nisam imao, ne znam kakvi su.
Ako imate neku preporuku samo napred.
Hvala
 
Hoću da zamenim već godinu dana star Huawei mate 20 pro. Samsung bih izbegao zbog raznih stvari (a imao sam ih do sada), pa se troumim izmedju ova 3 modela. Cena im je oko 500 evra. Mogu da živim bez GMS-a, tako da to nije problem. Najviše mi treba dobra kamera i dobra baterija. Igrice slabo igram, pa me zanima od ova tri modela, koji najviše daje za uloženi novac. Xiaomi telefon do sad nisam imao, ne znam kakvi su.
Ako imate neku preporuku samo napred.
Hvala
Zasto bi zaobisao samsung?
Ja bas razmisljam da sa xiaomija koji me izludjuje godinama predjem na samsung. Pa ako moze neki info?
 
Kao prvo, nervira me potrošnja u mirovanju. Dešavalo mi se da sot bude 2 sata a baterija za 24h bude na 20 posto. Samsung je dobar za potrošnju od jednom, ali kad bude dosta mirovanja kao kod mene potrošnja je ogromna. Drugo, imam Huavei watch gt 2 , i često je gubio bluetooth vezu, tj morao sa stalno ručno da ga povezujem, dok se to kod Mate 20 pro nije nikad dešavalo. Treže, za te pare (500) evra mogu da kupim S10 pro koji je već stariji model.
 
Ако ти нису битни гугл сервиси и огроман дуал ноч на предњој камери онда свакако p40 pro без пуно размишљања, мислим да је класа за ове кинезе.

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Ako već imaš GT2, a i google servisi ti nisu problem, onda P40 Pro bez razmišljanja. Plus već imaš Huawei telefon, tako da nema nekog posebnog prilagođavanja, znaš šta da očekuješ otprilike.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno