Šta je novo?

Telefon za ženu, kamera presudna

star-duster

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2008
Poruke
792
Poena
345
Žena mi za par dana izlazi iz porodilišta. Dobili smo dečaka. :)

Pored drugih poklončića, razmišljam da je iznenadim novim telefonom. Kamera je presudna, da slika klince. Ali bih i da telefon ne bude preveliki i pretežak. Zato recimo ne bih Poco X3 za nju.
Nije zahtevan korisnik, samo da bude pristojna kamera, glatko da radi, da može da pogleda Netflix itd. I da bude lep telefon, ali to je već vrlo subjektivna kategorija.

Šta da biram? Oko 200 e, ali nije fiksno.
 
Danas je Happy Hour u Mi Storu, imaš Redmi Note 9 za 20k tačno...ili još bolja opcija 9s za 24k... ali ako je baš striktno do 20k onda će i Note 9 biti skroz ok.
 
Happy hour sam video ali bio sam na poslu..
Merkam Redmi Note 8 Pro, jeste od prošle godine ali kamera 64mpx, 6/64gb.
Mada i note 9 može da padne, videćemo.
Posle redmi 6a, bilo koji od ovih će biti fantastičan.
Samo da ne bude priča sa otvaranja radnje, mala količina telefona i kraj :p

@zormanic i Bega994: hvala za dojavu :)

Vidim da u tmaniji počinju popusti u ponoć, možda bude nešto i tamo.
 
Kako vam se čini realme 6i?
Sve deluje ok osim ekrana nešto niže rezolucije.
Ne znam ni koliko je pouzdan.
Motorola e7 plus, ista pitanja, deluju mi slično.

Btw note 8 pro je već nestao sa mi prodavnice... Nekoliko telefona i zdravo
 
Poslednja izmena:
Uzeli smo note 8 pro, superiška.
Hvala još jednom za dojavu :)
 
Supruga razbila mi 9. Ona bi najradije isti, ali cena mu je prilično napucana za stari model...

Šta od svežih modela ima da nije lošije od mi 9 a da nije cigla, i da ne košta ko polovan auto?
 
Pixel 4a ako možeš da nabavis po nekoj ceni od preko?

One plus nord?

Sent from my JNY-LX1 using Tapatalk
 
Ja bih ti savetovao note 10 Lite. Možda na papiru izgleda da je cigla, ali u ruci lezi odlično. Samo je malo deblji i malo tezi od tog mi9. Ostale dimenzije su skoro iste, a baterija neuporedivo bolja. Relativno nije skup, a kvalitet izrade je na top nivou. Ja sam se brinuo da li će mi biti pretežak, jer mi je predhodni telefon bio 60g lakši, ali ovaj je uži i nije mi bio problem za korišćenje. Pogledaj specifikacije mislim da nije los izbor za taj novac.

Gesendet von meinem Mi Note 10 Lite mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno