Šta je novo?

OnePlus 9/Pro

Imotep95

Slavan
Učlanjen(a)
25.03.2015
Poruke
3,283
Poena
225
Moja oprema  
CPU & Cooler
i5-10400f
RAM
16
GPU
rtx 2060
Miš & tastatura
g403
Mobilni telefon
iPhone 13 Pro Max
Pristup internetu
  1. Optički internet
Ravan ekran se polako vraća u trend.
Rupa i dalje ostaje.
Priča se da će izbaciti 3 modela OnePlus 9.
Pozadi pljucnuti iph12
https://www.91mobiles.com/hub/exclu...ls-triple-camera-setup-and-punch-hole-design/
d25b67417ba444d12ddfbb5032a93da5.jpg


Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Mozda ce poslusati zelju vecine kupaca i na svim modelima koristiti ravan ekran. Zakrivljen ekran je samo "vidite sta mozemo sa nasom tehnologijom", nema realne potrebe za istim. Jedina lepa stvar kod zakrivljenog ekrana mi je bio osecaj na prstu prilikom svajpovanja preko zakrivljenog dela. :d Sve ostalo na strani ravnog ekrana.
 
Nisam fan iphonea licno imam OP 7T al postujem ih sto nikad nisu ugradili zakrivljen ekran! Samsung kako znam prvi ugradi pod nazivom edge pa ostali za njime jedino iphone ne htede u tom trendu.
 
Избацише ову слику на свом званичном фејсбук налогу.
@Imotep95 та твоје сл7ка му онда дође обична ,ОNeplus 9.
Ова слик што су они избацили има једну камеру више,највероватније је Pro верзија.

828c6bcf2421ca9e6a34a793edb97fb5.jpg


Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je 8T

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Opet zakrivljen ekran na pro modelu :mad:
Čak i samsung odustaje od istih.
Stvarno ne kapiram poentu. A bio bi lep telefon...
 
Ukusi su razliciti....edge for life :)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Jeste sigurni da ovo nije Samsung Galaxy S21 FE Edge [emoji16]

P40Pro+ & Tapatalk
 
Ukusi su razliciti....edge for life :)

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk

Edge ekran je nepratican, lomljiv, težak za zastitu...
Naravno da su Ukusi različiti i da je to moje viđenje stvari.
Nema veće lepote od ravnog ekrana.
Čim najveći zagovornik odustaje od edga na svojim sledećim flagship Modelima onda je kupcima izgleda dosadilo
 
According to a tipster, who has an excellent track record when it comes to OnePlus-related leaks, only the Pro version will be boasting IP68 certification against water and dust. The OnePlus 9 and 9E will skip it. And yes, you've read that right - OnePlus 9E is supposedly joining the duo but we got no details on its specs.

OnePlus 9 Pro is quite large, there's QHD+ Display and High Refresh Rate, and there's a huge difference in 9 vs 9 Pro.
 
Je l se zna veličina ekrana?
 
Ovo mi se sviđa jako. Jer dok ne smisle nešto ja sa 7t pro ne idem.
 
Mene zanima koliko ce da osakate non pro verziju, kad bi bar glavna kamera imala isti senzor kao pro model...
 
Oba telefona će imati isti glavni senzor, valjda je razlika samo u zoom senzoru.
 
EwDzR0zXYAEN8-f
 
Nazad
Vrh Dno