Šta je novo?

Preporuka za gamepad ? (plus pitanje za punjive baterije za mozda wireless)

nenad89

Cenjen
Učlanjen(a)
19.09.2012
Poruke
64
Poena
160
Imao sam Mothax Spartan Gear, ali popustio mu je "b" odnosno mislim da ne funkcionise kako treba, barem u fifi. Inace najbolji zicani ikad po pitanju izdrzljivosti kabla, to je izdrzao ovih 2 godine.. Ali "b" je pocelo da mi smeta.

Probao bih neki od ovih

- Dobe SP-6128 (deluje pristojno, i oblik mi deluje bolji, xbox one mi se ne dopada oblik) - 3000 + Xbox 360 Dzojstik zicni - 1800 (mislim da su ovo najbolji sa kojima sam igrao, ali 2 puta mi strada onaj kabl tj deo gde je ulaz kabla u dzojstik, pa je pravio prekid usred igranja). UKUPNO - ~ 6000 ( i imao bih 2)

- Gamepad Microsoft 360 wireless - 6000 ima na kp. E sad, ne znam za baterije koliko bi me kostale, uzeo bih 4 baterije neke i neki punjac... pa da menjam 2 po 2.... Ali za to sam laik, pa ako mogu preporuke, da vidim da li mi je isplativo. Xbox 360 znam da su mi bili kao naj, ali zica mi stradala 2 puta. Nikad nisam koristio wireless neki, ali pretpostavljam da je slican ugodjaj

- NACON GC-200WL Wireless - 30 evra (~3600 da zaokruzim). E sad... Ovaj na slici izgleda super, da je gumiran kompletno, ima svoj wireless receiver, puni se preko usb kabla... Ne dopada mi se malo taj xbox one dugmad layout gde su lb, rb, lt i rt "zakrivljeni" ... Mada mozda bih se i navikao.. + Xbox 360 Dzojstik zicni - 1800 - ukupno oko 7000 sa putnim troskovima, 1 wirleless "macka u dzaku" + provereni zicani sa 90% pucanjem kabla :d ..


U principu - Nikad do sad nisam probao wireless, ni kod nekog drugog, ali ne mislim da bih pogresio, nego ne znam koliko bi me kostala investicija u baterije...
 
Poslednja izmena:
Best buy kombinacija, makar što se mene tiče i što se tiče kvaliteta, dugotrajnosti i out of the box rešenja na svim igrama.

Xbox One kontroler, bez obzira što ti se ne sviđa. Druga je priča u odnosu na Xbox 360 kontroler, makar meni, a i osobama koje su probale. DigitalTrigger sa KP-a, oglas "Xbox Controller and Wireless Adapter". Cena je tu do 60e, "mađarska kombinacija". Nisam siguran da li sada ima, ali pre 2 nedelje je imao.

Za punjač IKEA, može i za baterije isto.

KVARTS punjač (1300 din)
LADDA baterije (900 din 4 komada)

Kada ima u Lidlu, sasvim su u redu i Tronic baterije, plus su super jeftine (oko 400 dinara za 4 AA punjive).

Jeste iznad budžeta, ali ako hoćeš nešto što nije krš... tako je. Takođe, napomena, ako hoćeš da kontroler i adapter rade out-of-the-box bez ikakvih problema, što kažu "native support", nadam se da si na Windows 10-ci. :)
 
Može preporuka za gamepad? Zahtjevi su da je wireless, sa integrisanom baterijom, analog, udoban... Koristio bih ga najviše na android box-u za igranje Real Racing 3, Hill Climb Racing itd...

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
 
Xbox One gamepad je kompatibilan sa bluetooth-om, nije proprietary kao Xbox 360?
Posto imam wifi/bt kartu u desktopu, pa da ne zabadam i dongl(ice) ako ne mora...
 
ne,moraš i to njegov dongl da kupiš,pogotovo ako hoćeš plug and play,moguće da je neko nešto izhakovao da se nakači i ovako ali ne verujem...za tako kačenje na bt kartu treba ti baš nativni bluetooth kontroler,nijedan od konzole nije niti će biti u tom režimu.

od takvih imam lepa iskustva sa ipega kontrolerima,ali to nije ni u pero ds3ci pogotovo ne za te pare.
 
za android mislim da može,ali ti treba rutovanje i aplikacija od par dolara.na windowsu ne može ugrađen bt tj može ali onda gubiš bt za ostalo jer se rezervise samo za ds3.
 
Nazad
Vrh Dno