Šta je novo?

Koji kuler?

yahhoo

Slavan
Učlanjen(a)
25.11.2007
Poruke
268
Poena
370
Koji kuler za intel 8100 u kucistu Lc Power 1400mi? Intel stok kuler je ocaj, pa bi ga zamenio sa necim sto moze da stane u ovo kuciste a da nije preskupo i bucno...
 
Koji budzet je u pitanju? Svakako mislik da nema jeftinog i dobrog resenja do 75mm visine.
 
Taj kuler je bolji od boxa svakako, ali koliko se secam (davno sam ga montirao kod kolege) nije bio preterano tisi.
 
Ima na pretek jeftinih i dobrih resenja do 75mm,

Ja bih preporucio ID-COOLING IS-47K preko madjara, za 4000 din + ~350 din postarina i stavio ventilator na njega ( Arctic Cooling P12 (~750 din) ili P12 PWM)
ili eventualno ako neces da dodajes ventilator onda PHANTEKS PH-TC12LS za 4600 din + ~350 din postarina.

Ako ti bas treba najeftiniji a da ce dobro da ohladi onda ID-COOLING IS-50X za 2800 din + ~350 din postarine.
 
Poslednja izmena:
Zavisi kako definises jeftino, zato sam i pitao koliki je budzet :) 35-40eur za kuler je prakticno pola cene ovog polovnog procesora (ima ih za ~80eur po oglasima), dosta ljudi nece to platiti. Jeftin je onaj pomenuti LC CC 94 (10ak eur), ali je pitanje koliko je dobro resenje.

Uz ove koje si pomenuo bih uzeo u obzir i Noctua L9x65, polovni iskoce za tu neku cenu.

Meni licno u ormaru stoji Raijintech Pallas (68mm sa 14cm ventilatorom) kada budem ponovo sklapao nesto u low profile kucistu, imam odlicno iskustvo sa njim.
 
Narucio Phanteks. Videcemo da li ce stati pored rama, tj. da li ce smetati ramu.
 
Nazad
Vrh Dno