Šta je novo?

Lenovo smart clock

Hvala za ovo... upravo porucio dva komada, i jos dobio popust 10%.
Ovo ce biti Bozicni pokloni.
(Mozda ostavim jedan sebi [emoji16])
 

ovde ljudima moraš kleštima da izvlačiš informacije...dođu pokupe info i onda nestanu...stvarno je forum postao skup sebičnjaka, ajd da se ne gađam težim rečima...

inače ga nema nešto ni online, na amazonu ga ne videh ako sam dobro gledao, ima valjda na ebay...
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,
Prvo ovo je IT forum, bez otvaranja linka mozes videti ka kojoj “lokaciji” je adresa usmerena.
Ako to ne vredi, onda kliknes na link I opet shvatis odakle je Lenovo, i gde je ta akcija.
Btw cini mi se da je danas pislednji dan za tu akciju.

Ovaj deo gde prozivas ljude necu da komentarisem, posto me ne poznajes, a verovatno sam skoro duplo stariji od tebe.
 
i umesto jednostavnog odgovora opet pišeš dugački esej u šiframa? ali svejedno, neka te lepo služe uređaji, kako se to kaže na forumu...:)

link sam stavio kao informaciju, ako je naručeno sa tog linka onda se to tako kaže...ja ne znam gde ko živi i da li naručuje na svoju ili nečiju adresu, i "odakle je lenovo", kineska kompanija...

moje osnovno pitanje je inače bilo ima li ga u srbiji, i da li se ovdašnji uvoznik uopšte bavi uvozom ovakvim uređaja...
 
Poslednja izmena:
Lepo se vratis na pocetak i procitas moju prvu poruku, gde sam ti se lepo zahvalio na datom linku. = jeste poruceno je sa toga linka, hvala jos jednom sto si podelio to na forumu.

Ako te zanima da li i gde ima u Srbiji da se uzme, u tom slucaju ces morati sam da trazis (kao sto si i ovo gore nasao), posto mene ne zanima u ovom momentu da li ga ima u Srbiji.
Da sam gledao radnje tu u Srbiji, svakako bi podelio i rekao ti gde ima.
 
U prevodu, na podforumu "Domaće tržište iliti GDE da kupim" će neko da te napuši što hoćeš da saznaš gde i kako možeš da nabaviš to što tražiš na DOMAĆEM tržištu. Šta ćeš, ost'o si u Srbiji, tebra. :d

edit: iskoči i meni prvi put majuk nizašta :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno