Šta je novo?

Telefon oko 250€

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,122
Poena
315
Uzeo bih za suprugu novi telefon, izbegavao bih saomi, prvenstveno zbog softvera, koristim saomi vec 5god i supruga vec 4 ali vec postajemo frustrirani softverom.
Dakle,van xiaomija sta je best buy. Prioriteti su da telefon fino izgleda, da ima dobru bateriju i dobru kameru.
 
Od mog nije noviji jer je moj prilično mlad, a i ne menjam svoj :)
Supruga menja mi 8 lite koji je izasao u septembru 2018, tako da ni od njega ni jedan nije noviji 4-5 godina.
Ono sto smeta i njoj i meni je nasilno implementiranje dark moda u svaku aplikaciju koja se instalira,pa onda aplikacija izgleda uzasno, brljavljenje notification bara kada je u dark modu, na svetloj pozadini stavlja svetao status bar a na tamnoj taman.
Preagresivno gasenje pozadinskih procesa, desava se da se pusti spotifu i posle 10 minuta ga sistem ugasi. Losa optimizacija sto se tice baterije, dzaba baterija od 5000mah kad preko noci izgubi 10%> i nervira me uzasno organizovan settings, opcije razbacane, neorganizovane.
 
Pa dobro, neke od tih stvari mogu i da se ispeglaju, bajtbox je skoro imao klip o tome. Da troši 10% preko noći je stvarno mnogo.

Ali ako si rešio da promeniš, što da ne, uvek treba probati nešto novo, tako ćeš najbolje znati šta ti najviše odgovara.
 
Postoje ali veruj mi da vremena nemam da se zezam sa time, to sam radio kada sam imao 20 godina i viska vremena. Sad mi je poenta da instaliram sta mi treba i da koristim, tako je i sto se supruge tice.
 
Jesi razmisljao o telefonima Android one programa? Cist Android, kao pixel. Update redovan, nema skina da ti smeta. Nokia tu najbolja, Motorola ima neke modele, ima i Xiaomi ali oni standardno nikakvi za update.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najbolja opcija je A71,vidim da si napisao da nije problem dodati koji euro vise
A71 ce po obecanju samsunga dobiti cak 3 apdejta sto je sjajno
Inace po svemu najbolji model od svih preporucenih ,tako da ako imas da dodas novca nemas sta da razmisljas

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Najbolji otpozadi.
 
Da se priljučim i ja temi. Supruga ima Samsung A7, ali joj se od starta nije svideo. Sad smo u razmisljanju o zameni telefona. Da li nastaviti sa samsungom ili preci na huawei ili xiaomi? Npr xiaomi note 8 pro ili huawei p40 lite.
 
Najbolja opcija je A71,vidim da si napisao da nije problem dodati koji euro vise
A71 ce po obecanju samsunga dobiti cak 3 apdejta sto je sjajno
Inace po svemu najbolji model od svih preporucenih ,tako da ako imas da dodas novca nemas sta da razmisljas

Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
Takođe preporuka za A71 koji i sam koristim po drugi put.

Послато са SM-A715F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno