Šta je novo?

Telefon oko 250€

Alukard

Slavan
Učlanjen(a)
08.09.2016
Poruke
2,125
Poena
315
Uzeo bih za suprugu novi telefon, izbegavao bih saomi, prvenstveno zbog softvera, koristim saomi vec 5god i supruga vec 4 ali vec postajemo frustrirani softverom.
Dakle,van xiaomija sta je best buy. Prioriteti su da telefon fino izgleda, da ima dobru bateriju i dobru kameru.
 
Uzeo bih za suprugu novi telefon, izbegavao bih saomi, prvenstveno zbog softvera, koristim saomi vec 5god i supruga vec 4 ali vec postajemo frustrirani softverom.
Dakle,van xiaomija sta je best buy. Prioriteti su da telefon fino izgleda, da ima dobru bateriju i dobru kameru.
Mi Note 10 Lite. Ispunjava sve.

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Mozda Realme 6 ali slabo u tom cenovnim rangu a da nije ZaoMi(para).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nova 5t,досадан сам више колико сам пута споменуо, али за неку нижу цену одличан телефон, поготово ако је за жену, одлична камера, а има и гугл сервисе(бар засад), погледај и неке од моторола мада је и њихове софтвер баговит ако је веровати изјавама појединих људи...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Od modela iz 2020 definitivno Motorola one fusion +,nema greske sa tim modelom
Iz 2019 imas vec odlican izbor a to je Samsung A51 ,Huawei Nova 5T i naravno Motorola One Zoom
Da ne pricam sada koji je najbolji ,pogledaj sam po netu najednostavnije je tako
A za uzivo pogledati trkni do Telenora ,Vipa Mtsa itd pa pogledaj



Sent from my motorola one zoom using Tapatalk
 
Jos jedan + za Moto One Fusion+.

Koristim ga dva meseca, odlican telefon, za pare za koje ide bukvalno strašan value dobijes.

Pritom, moze da se instalira GCam, koja pokriva neke situacije kada je njegova kamera slabija (inace isto prilicno dobra).

Softver je stock, pa ako vas je to frustriralo kod Xiaomi-a, ovde ste mirni - bukvalno radi kao Pixel (kog sam prethodno i imao).

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
Softver je stock, pa ako vas je to frustriralo kod Xiaomi-a, ovde ste mirni - bukvalno radi kao Pixel (kog sam prethodno i imao).

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk

Da li su i ažuriranja sistema kao kod Pixel-a? Mislim, da li su redovna?

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ne bih rekao. :D

Izašao je sa desetkom, obećana je 11-ica, ali još nije došla. Verovatno će to biti i poslednji official upgrade, pa će posle ići još samo security updates neko vreme i to je to...

Sent from my motorola one fusion+ using Tapatalk
 
E to me zanima, supruga ne mari previse za apdejtove ali mene nervira da dam pare za nesto sto je vec na izlasku iz podrske.
Znam da nova 5t nudi najvise, da ima extra procesor, da baterija drzi sjajno i da je kamera odlicna ali da li ce dobiti jos neki apdejt? To je vec telefon maltene 2 godine star
 
Uzmi joj Realme 7 Pro, Motorola je ranije bila poznata po sporim azuriranjima (kad je G5s bio aktuelan, ne znam kako je sada).

R7 Pro je svakako i bolji telefon, Amoled, stereo zvuk, 8/128 konfiguracija.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
To sto ti predlazu nigde veze sa cenom. Prvo da se razumemo, hoces toalet papir garanciju ili pravu? Nosta od toga sto svi predlazu nema po toj ceni a sa pravom garancijom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Najverovatnije ce biti nova 5t. Ne bih se mlatio sa realme-om. Mozda se ispruzim za a71 samsung. Bitno je da telefon radi normalno, a ne da se kuka na bagovit softver.
 
Nova 5t je hardverski najbolji izbor svakako.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk
 
Najverovatnije ce biti nova 5t. Ne bih se mlatio sa realme-om. Mozda se ispruzim za a71 samsung. Bitno je da telefon radi normalno, a ne da se kuka na bagovit softver.
A71 одличан, добра камера, батерија, узео ја кеви преко теленора пре 7-8 месеци, али је он мало изнад ценовног ранга који си навео...

Послато са SM-N986N помоћу Тапатока
 
Nije toliko problem da dodam koliko prelazi preko zacrtanog budzeta koliko je oroblem sto je ogroman.supruga bas i nece veci telefon od mi 8 lite koji sad ima. Zato vrv idem na 5t
 
Gde je 300e tu je i 400e. [emoji16] Šalim se malo, ali mislim da bi to bio idealan telefon za nekoga ko očekuje stabilnost i ne želi da se mlati sa softverom, odlična kamera kao na dosta skupljim telefonima i solidna baterija.
Sačekaš još malo i biće vrv oko 350e.
 
Ne gledamo onda isti KP. Za 10€ skuplji i naravno kaubojska garancija od godinu ili ni ne spominju.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šta tačno ti neodgovara kod Šaomi softvera. Ne verujem da će bilo koji telefon za 250€ zadovoljiti po tom pitanju, a da je i sa jakom baterijom i kamerom. Ni sa Realmi-jem ne znam da će biti bolja situacija, osim što je 4-5 godina noviji model od tvog.
 
Nazad
Vrh Dno