Šta je novo?

Gamepad za PC do 2500 dinara

Psycho1993

Cenjen
Učlanjen(a)
30.11.2010
Poruke
324
Poena
169
Pozdrav, ne mogu da nadjem nigde gde da postavim ovu temu, pa cu postaviti pitanje ovde: koji gamepad za PC, iskljucivo za FIFU, preporucujete do 2500 dinara?

Gledao sam Natec Genesis modele, imam trenutno njihov P65 i zadovoljan sam, ali je posle 3 godine pocela da zeza leva pecurkica i X dugme. Valja li sta njihov P58, ili da ponovo kupim P65 ili je najbolje uzeti neki XBOX ili PS3 dzojped?
 
Prodajem ja ovo za slicne pare jer mi ne treba (nabavio GameSir T4 Pro). Samo zicana konekcija sa PC, nazalost. Ali je verovatno bolji od tog Nateca jer su takvi 10tak dolara na Aliju, ovaj sto sam uzeo je skuplji.

Taj F310 je dzank. Na njemu valja samo D pad, ostalo je krs.
 
Poslednja izmena:
Kolege, koji bt dongle konkretno preporucujete, za povezivanje ds4 sa racunarom?
Kupujem kod nas.

prvi najjeftiniji 4.0 sa kp u tvom lokalu.ako si u bg,ns imaš kao pljeve orico 4.0 za cca 400-500 din koji radi kao puška.dakle pričam ne o jednom nego o bar 7-8 komada za koje ja znam koji rade godinama.csr 4.0 zna da zvekne ako je njakavo napajanje.
 
Meni se jedan SL bukvalno raspao, placen 2 crvene, dok je Gigatech, 800 dinara, izdrzao torturu. Davno bese.
 
Ovo nije taj SL. Neki njihovi modeli su zaista đubre, tbh.
 
Da ne otvaram novu temu,potreban mi je savet oko kupovine novog dzojpada za pc,imam neki reddragon bez žice ali je počeo polako da se gubi a i analozi su dosta loši,završavaju posao za pes,nba i takve igre ali nikako ne može za neki fps makar i single play fps.Da li uzeti ds4(ima za 6.000)mada mora da se karabudzi ili xbox ali su 8.500.Da li je dobar onaj pdp koji je kao za xbox ali jedina mana je što je žični i ne znam koliko su kvalitetne pečurke.Ili ako može neka preporuka za nešto treće do tipa oko 5.000?
 
Na KP oglasima ima novih XBOX kontrolera (Series S i X) za 60e sto bi po meni bio prvi izbor.
Odlicni su, kvalitetna izgrada, trebalo bi dugo da traju i ne brines oko kompatibilnosti ni u jednoj igri.

E sad, jedino ako niko nema na stanju pa si ti nasao samo za 8500din
 

NATEC GENESIS gamepad P65 (Crni) pozdrav mene zanima sledece npr ovaj dzojstik igram samo pes..pre njega(a hocu ovaj da kupim) sam imao reddragon i valjda posto je sbox morao sam da skidam dodatni program i pravim podesavanja jer originalna podesavanja pes nije video..sada imam win 10 vidim po nekim komentarima da nema tih problem..pa ako neko ima iskustva ili preporuku za eto ta cena 2500 neki kvalitetan dzojstik

 
Poslednja izmena od urednika:
@DBraveZ to sam gledao po radnjama. Gledao sam malo i na kp al je ovo opet jeftinije, reko možda ima još nešto tj neka marka da je isto ok. Ako je bolje uzeti xbox onda će biti tako. A da ne razmišljam o ovom oficijalnom kao za xbox?
@milos88nbg i ja sam tako razmišljao pa sam uzeo reddragona, radi on služi ali samo igre tipa pes, jednostavno su pečurke loše. Bitno je da gamepad ima xinput i onda čita kao za xbox i sve će raditi. Možeš da uzmeš kao moj bez žice harrow ili sa žicom saturn mislim da se zove
 
hmm razumem,ali vidis to mene buni jer meni bas taj xinput pravi problem taj reddragon je imao i uvek sam morao da se mucim oko podesavanja.
hteo bi sada to da izbegnem..od igara svakako na dzojstik igram samo pes i mozda nba samo mi za to i treba
 
Ja imam win 10 i baš tog crvenog zmaja bez kabla i šljaka out of box,uzeo isto po preporuci sa foruma. Isprobao pes, nba, norizon, mk, cod i još neke igre i sve radi bez ikakvih podešavanja. Verovatno te je nešto zezalo zbog starog win-a
 
One S. Dobar je, najbolja opcija ovih dana, ako nema Series X za tu istu cenu.

Imam isti, 2 komada. Jedan se svakodnevno koristi, drugi povremeno...i je sve kao i prvog dana (pre 2 godine).

Inače, ja sam ga i manje platio. Oko 60e. Bilo je vremena kada je bio i 55e po komadu.
 
Na kupindu od lika koji ima baš dosta pozitivnih ocena,pazi imaš i radnji G ,sa inteza karticom imaš 15% popusta ali nema adaptera,malo sam se prešao oko cene,70e je bila sa poštarinom od 500din:)
 
@jurodivi

To jedino @hybrid tačno da ti odgovori. Ja sam kod Fante dok je još "radio".

Ovo sa kupinda sam i ja našao, lik je iz Sente i ako hoćeš baš taj, traži oglas "Xbox One Wireless Controller Slim Black + Adapter".

Vidim da ima i na kp-u Series X kontroler za 75e sa adapterom, pa eto ima i to ovih dana.
 
Nazad
Vrh Dno