Šta je novo?

Call Of Duty Mobile

___Mrdak___

Poštovan
Učlanjen(a)
07.01.2015
Poruke
474
Poena
95
Moja oprema  
CPU & Cooler
Intel i7 12700h
RAM
32 gb ddr5
GPU
Nvidia RTX 3070 Ti
Storage
2 TB SSD
Monitor
2K, 240 HZ
Miš & tastatura
MSI Clutch GM51 Wireless
Ostale periferije
ROG Cetra, Volan G29
Laptop
MSI GE76 12 ugs
Mobilni telefon
iPhone 14 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch 8
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
  2. Mobilni internet
Pozz, verujem da nas ima na forumu koji igramo ovu popularnu mobilnu igru pa smatram da bi bilo lepo i interesantno da razmenjujemo iskustva i komentare vezane za samu igru.
 
Igrao, batalio. Mnogo hakera ima a netkod je takav kao da igram sa 800 ms ping. Ja radim jedno server registruje drugo. Ja skacem a kill cam pokazuje da sam stajao u mestu itd. Bilo je podnosljivo pre par meseci kada sam prvi put probao, ali je u poslednje vreme neigrivo. Stalno me baca da igram ranked sa Arapima i Afrikancima a i jedni i drugi cituju da je to strasno.

Inace je sto se mehanike tice, ubedljivo najbolja pucacina na mobilnom. Probao sam jedno 25 raznih online pucacina za Android i velika vecina ima grozno kretanje i animacije, CODM je tu odlican. Steta sto podrzava autoaim i autofire, jer su touch kontrole toliko dobre (kada se malo poigra sa sensitivity) da zaista nema potrebe za pomocima.

Prica se da ce izbaciti Warzone za mobilne tj. unapredjenu verziju CODM.
 
U bilo bi top kada bi izbacili warzone za fon. Sta znam ja sam poceo da igram od prvog dana pa sve do sada. Nemam nekih vecih zamerki, osim sto ti kazes citera (mada nema ih stalno) i primedbu oko optimizacije same igre za tel. Neretko uspeva na Androidima da drzi stabilan FPS na nekim malo jacim podesavanjima. U odnosu na iOS gde radi vrhunski. Gameplay, grafika, zvuk slazem se da ne postoji bolja pucacina na telefonu.
 
Mene vise boli desync nego citeri da budem iskren. Bukvalno moram uvek prilaziti ljudima sa ledja ili pucati unapred svaki put u prazno da bi imao sansu u direktnom duelu. Svaki put kad me upucaju je kao da me prvi metak upucao dok kill cam pokazuje da je ceo sarzer ispaljen u mene. Kada neko koristi gravity spikes ne stizem da reagujem jer vidim samo prvi i poslednji frejm animacije. Ping pise 28 ms ali licno osecaj je totalno drugaciji. Nekad zabaguje zvuk i onda nemam desync ali jako retko. Igra je veoma bagovita i najvise me nervira bag kada mi okrene ekran naopacke iz cista mira jer je komplikovano za odbagovati. Svi problemi su bitni u ranked MP na legendary i to pogotovo u S&D gejm modu, MP sa botovima i nubovima je chill mada dosadno. Battle Royale je u sredini jer je vise takticki mod i ima lufta zbog sporijeg ttk (purple vest).
 
Ima li aktivnih igrača? Da se pridruži klanu i Doscord serveru? Pozz 💪
 
Jel uspeo neko da kupi neki crate sa srpskim nalogom ili moraju akrobacije preko VPN da se izvode?
 
Pa sta je ovo ljudi moji,ne mozes od citera skoro niti jednu partiju odigrati,uzas zivi.
 
Igra je bila zanimljiva u početku,sad ne možeš da igraš od čitera(mislim na battle royale mod). Vidim da dosta igrača napušta igru. Inače,Activision je potvrdio da Warzone dolazi na android uskoro,trebalo bi u toku ove godine.
 
Nazad
Vrh Dno