Šta je novo?

Mass Effect Legendary Edition

Odlicno... I ovako nikako da pocnem sa triologijom, taman moze da se krene tamo negde posle cyberpunka... Naravno, pod uslovom da se isplati da kazemo...
 
Nadam se da ce biti isto onoliko kvalitetno remasterizovan kao Hot Pursuit :-devil-:
 
Nadajmo se da ce biti blize kvalitetom Resident Evil 2/3 i Mafia, nego Kingdom Of Amalur...
 
Ma gde... malo bolje teksture, malo promenjeno osvetljenje i to je to.
 
Nadajmo se da ce biti blize kvalitetom Resident Evil 2/3 i Mafia, nego Kingdom Of Amalur...

Link iz prvog posta: Our goal was not to remake or reimagine the original games, but to modernize the experience so that fans and new players can experience the original work in its best possible form.
 
Well...shit.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Iskreno ne očekujem ništa. Samo će malo da našminkaju i da prodaju za pun novac. EA zlo.
 
Ja pre dve godine obrnuo originalnu trilogiju kada su pustili kompletan DLC pack na Origin.
Prvi deo bi trebao da dobije remake, posebno revamp fizike Mako voznje i eksploracije (gde je vecina planeta pustara), onih ocaj ucitavanja/delova u liftu.
2 i 3 mogu da prodju i sa manjim overhaul-om i peglanjem performansi.
Cini mi se da je bilo price o restauraciji isecenog sadrzaja ili nista od toga?

Ako dodje na Steam ponovo sigurno cu kupiti, sem ako remaster ne bude bas tezak krs. Mislim da ovim, u zavisnosti od prodaje, opipavaju puls za potencijalni nastavak...
 
Realno, posto sam nedavno zavrsio full celu trilogiju opet, sa gomilom modova, ovo mi ne privlaci paznju ni malo. Za ME3 su mi modovi prosto neophodni da bih je igrao.
 
Ne zaboravite da je Hot Pursuit Remastered dosao od EA. :d
 
Realno, posto sam nedavno zavrsio full celu trilogiju opet, sa gomilom modova, ovo mi ne privlaci paznju ni malo. Za ME3 su mi modovi prosto neophodni da bih je igrao.
Koji modovi?
ME3 sam prešao samo jednom, nekad ću igrati ponovo, nadam se. Dobro će mi doci preporuka za modove.
 
^ I mene ovo zanima, pošto nisam igrao... Ne tražim neki bloat modova (ako utiču na stabilnost, menjaju lore ili sam gameplay u negativnom slislu (olakšavju igru i sl)), samo oni najneohodnij/najbolji...
 
E izvinite, bio sam malo odsutan. Sto se tice grafickog dela tu su

- A Lot of Textures (ALOT) - ovo apsolutno poslednje staviti
- A Lot of Videos (ALOV) - ovo staviti tik pre ALOT-a
- Interface Scaling Overhaul (samo ako ne igrate na 1080p)

moze jos par sitnica sa njima da se stavi, procitajte stranu na nexusu.

Za story overhaul sam stavio:

- Priority Earth Overhaul Mod
- Tali Romance Mod (ovo je licna preferenca :) )
- Better journal
- Citadel Epilogue Mod (CEM) (Citadel DLC ili samo Party ide posle kraja igre, za Good Feels :) )
- JohnP's Alternate MEHEM (Promenjen kraj, ali ne kao originalni MEHEM, vec mnogo suptilnije. Ako se koristi CEM samo crveni kraj ima smisla)
- ME3 DLL Patcher da biste mogli da stavite DLC modove
- Extended Final Anderson Conversation (Priority Earth Overhau Mod ima svoju verziju ovoga, ali ako se moduje kraj onda mora i ovo, lepsi Anderson conversation)

za drugi replay:
- Expanded Galaxy Mod (pun klinac stvari, bas dosta prosiruje igru)
- Expanded Galaxy Dependent Mods (Ark, Miranda Mod, Omega Hub, Spectre Expansion Mod) - ovih modova koji se naslanjaju na Expanded Galaxy ima bas dosta, ovo je samo moj izbor.

Vrlo je vazno da se ALOT stavi na kraju, nakon svih ostalih modova.
Za sve modove koji podrzavaju to koristite ME3Tweaks Mod Manager, sve u svemu sjajan alat. Kazu da Win7 nije podrzan, ali radi bez ikakvih problema (ukoliko niste jos na 10ci, ja cekam nov komp da se iscimam s tim)

Inace ALOT i ALOV postoje i za ME1 i ME2, jako lepo su odradili, mada mi se za ME1 MEUITM vise svidja od ALOT-a.
 
Poslednja izmena:


Sto bi rekli: "Gasi mesalicu, motaj kablove"
Rekao bih da je sada i zvanicno gotovo, samleli su jos jedan studio... Mada je BW vec duze vreme na aparatima i nije vise ista kompanija odavno - havarije su i krenule posle ME2, otprilike kada ih je EA preuzeo pod svoje.
Nije nuzno Hudsonov odlazak bitan (los) ako se setimo kakav je i ME3 ispao mahom zbog njehovih ideja, samo je potvrda da ne treba imati vise nikakva ocekivanja za nadolazece projekte...
 
Opšta bežanija. Odavno je BW mrtav. Ovo je samo poslednju busen zemlje preko rake.
 
Izlazi 14. maja

 
Poslednja izmena:
Lepo su utegli teksture, nisam očekivao da će ovoliko da se potrude. Tek sad dok gledam trailer shvatam koliko je igra bila dobra, i posle toliko vremena zapljusnule me emocije.
 
meni teksture ne izgledaju nista specijalno. mnogo bolji posao odradi meuitm i alot mod.
narocito je cena od 59€ suluda.
 
Poslednja izmena:
Koja je fora sa tim screenshotovima da se predstavljanje dobre grafike/tekstura... radi suncem u lice?
Na prvoj slici se vidi kako je to izgledalo ranije, a na novoj vidite tamnu senku
 
^Baš htedoh isto da pitam...

Od četiri screenshota, meni su tri lepša na orginalnoj igri nego na rimejku...
 
1lyw2m.jpg
 
Jj Abrams i Michael Bay su krivi za taj bullshit. A posebno star trek discovery.

ekecc4a9qxk21.jpg
 
Uvek mozete da iskljucite taj lens flare

Dok ne dobijemo demo, teško. Poenta je bila da se ništa ne vidi i da je samo predstavljanje useless sa istim. Kao kada bi mcdonalds imao staru cipelu na bilbordu umesto burgera
 
 
Nazad
Vrh Dno