Šta je novo?

Nov telefon - S20, iphone?

acacrni

Cenjen
Učlanjen(a)
09.04.2010
Poruke
114
Poena
180
Pozdrav drugari, opet moram da trazim savet od vas, tj iskustva.

Trenutno imam Samsung S9, i vreme je da uzmem neki drugi telefon. Budzet je max 700-760e u zavisnosti od telefona.

Gledao sam novu S20 seriju, i koliko vidim ovde na forumu, ljudi se najvise zale na bateriju,
da uz malo intezivnije koriscenje ne moze ceo dan da izdrzi.

Dok je situacija u drugom taboru, malo bolja, tj baterija je ok? iphone 11 pro je u isto tom nekom cenovnom rangu..

U principu najvaznija mi je baterija, kao i ekran, gde bi trebao da bude bolji samsung sa 120hz ekranom, kamera i ne mora da bude najbolja, ali bar pristojna.
otprilike telefon je 50% dana na 4g, igrice ne igram, standardno internet/instagram, muzika dok treniram. Do sada sam uvek koristio android, ne znam
da li uopste vredi prelaziti na iphone ili uzeti neki od samsung modela s20/+/ultra..

Kakva su vasa iskustva sa ovim telefonima? Ili ako imate preporuku za nesto drugo? Planiram preko KP da uzmem, koliko sam video cak je i s20ultra oko 750-800e, dok su drugi modeli jeftiniji..
 
Puno odgovora.. Pa u principu nisam ogranican na samo iphone ili s20. Svaka preporuka je dobro dosla, naravno ne mora da bude ceo budzet, mogu i malo jeftiniji telefoni, kao Oneplus. Sto se tice iphone-a, pretpostavio sam da je baterija okej, samo me sistem odbija, do sada ga nisam koristio. Da budem iskren, Xiaomi nisam gledao.

Bacio sam pogled na Oneplus 8 temu, cini mi se da je okej za te pare, jedino kamera malo zaostaje, ali nije mi to preterano vazno.

Zanimala su me iskustva ljudi koji poseduju S20, sto se tice baterije, izgleda da Exynos bas pravi probleme.

Ako ti se OP8 čini zanimljivim baci pogled na 8T, ne znam dal se pojavio na oglasima ali cena biće 500-600 e zavisno od količine memorije.
Osim prosečne kamere za falgschip rang (kamere su sigurno bolje nego na S9) telefon je sasvim ok.
Fluidnost je skoro kao na iPhonu samim tim što je iskustvo još brže i gladje zbog 120hz a IP radi samo na 60.
Evo i najsvežijeg testa možda ti pomogne u odluci

https://youtu.be/RhSsjl-oTA0
 
Video sam 8T, ima ga na KP, oko 550e je cena. Medjutim lepse mi izgleda obican 8. Razmislicu jos malo.. Ali najverovatnije cu uzeti iphone 11 pro, samo da nadjem pouzdanog kupca na KP. Slobodno ako neko ima iskustva moze da mi pise na PP..
 
Nazad
Vrh Dno