Šta je novo?

Grunding tv 50GEU7800B

Djoxy004

Cenjen
Učlanjen(a)
04.03.2013
Poruke
114
Poena
170
Gledam ovaj tv i bas mi je ok za te pare, ima 4k rezoluciju, 3hdmi izlaza, Bluetooth, WiFi, 2 usb porta s tim što preko jednog može da se snima, smart je, ali piše da nema Android, to me buni malo. Tv je 50 incha i košta 40.000din na akciji. Ako je neko imao iskustva sa njim da mi kaze kako se pokazao ili da mi predlozi neku drugu marku sa tim istim perfomansama do te cene od oko 40.000din.
 
Gledam ovaj tv i bas mi je ok za te pare, ima 4k rezoluciju, 3hdmi izlaza, Bluetooth, WiFi, 2 usb porta s tim što preko jednog može da se snima, smart je, ali piše da nema Android, to me buni malo. Tv je 50 incha i košta 40.000din na akciji. Ako je neko imao iskustva sa njim da mi kaze kako se pokazao ili da mi predlozi neku drugu marku sa tim istim perfomansama do te cene od oko 40.000din.
Moj predlog da zaobiđeš grunding ili bilo koje slabije zastupljene marke pošto podrška za njih i nije baš najbolja.

Poslato sa Nova 5t
 
Nije baš isti cenovni rang, ali večeras videh da ima Phillips 50PUS7555/12 sa P5 Perfect Picture Engine procesorom za manje od 50.000 (bez Androida, ali kažeš da ga nema ni taj Grundig).
 
Skuplji je za 10.000 ali ne vidim nesto da je mnogo bolji sem procesora, grunding ima dvojezgrani a filips cetvorojezgrani. A sto se tice podrške to ne znam iskreno ni za jedan od ta dva proizvođača.
Zanima me posto nisu Android, jel moze da se instalira YouTube pošto ja ne vidim u specifikaciji da ga ima, a nemaju Android i Google play da bi instalirao?
 
Grundig, nema "n"... Mislim da nema Smart platforme za TV bez Youtube-a.
 
Nazad
Vrh Dno