Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Poručih ovaj AOC u CTu pa šta bude...

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Kolega jutros u Beo pazario RN8 Pro.


Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Upravo mi javili iz Tehnomedia da nemaju na stanju više Moto G8, a ja sinoć prije ponoći naručio i dobio broj i potvrdu porudžbine. Tako da sam izvisio i za alternative koje sam imao sinoć? Dali mi potrošači imamo neka prava?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka
 
kupio sam i ja note 8 pro u ada mall-u
dakle ima jos po prodavnicama
 
Upravo mi javili iz Tehnomedia da nemaju na stanju više Moto G8, a ja sinoć prije ponoći naručio i dobio broj i potvrdu porudžbine. Tako da sam izvisio i za alternative koje sam imao sinoć? Dali mi potrošači imamo neka prava?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Tehnomedija je katastrofa po pitanju online porudžbina i kada nije velika navala, 3x sam nešto od njih poručivao, i svaki put su poništili porudžbinu.
Više ih i ne gledam ozbiljno...
 
Ima note 8 pro po radnjama, zovite da proverite. Ušće i Galerija bilo posle 13, i boje da se biraju. Imaju verovatno i druge prodavnice, BF cena 16000.
 
da cena od 16.000 din. akcijska. pre par sati sam uzeo

da li ima negde jeftina ddr4 memorija-da je do oko 3000 din 8gb? ona u comtrade nije dostupna sto je kolega naveo :)
 
Ako ti je lakše, te u CT-u je navodno bilo jedan komad i to juče, svima koju su naručili otkazuju porudžbine.
 
Uspeo sam da kupim Mi 20w wireless stand u radnji za 2390. :d ista cena kao na KP.
 
Upravo mi javili iz Tehnomedia da nemaju na stanju više Moto G8, a ja sinoć prije ponoći naručio i dobio broj i potvrdu porudžbine. Tako da sam izvisio i za alternative koje sam imao sinoć? Dali mi potrošači imamo neka prava?

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

Ja sam preksinoć kada je krenula akcija naručio dva komada plavi i beli u Gigatronu,pre par sati su me pozvali da jave da nemaju na stanju.Devojka je bila zahvalna što nisam pravio frku ko zna koliko ljudi je zvala da im otkaže.
Tih stotinak komada koji su mogli da se kupe radnici podelili među sobom i familiji.

Naručio monitor Philips 325e u Monitoru, po skoro regularnoj ceni,stigao mi mejl da je poslato,će vidimo
 
Ne verujem ja u tu priču (da su pokupili radnici). Pre će biti da je samo mali % inventara odvojen za prodaju sa "popustom".

Meni se pre nekoliko meseci sa Gigatronom desilo da sam naručio tastaturu a oni mi poslali potpuno pogrešnu. Što je još smešnije, nije samo što su mi poslali tastaturu koju ja nisam naručio, već tastaturu koju su mi poslali nisu ni imali na sajtu za prodaju. Možeš misliti koliko mi je vremena (skoro mesec dana) trebalo da se objasnim sa njima šta su zeznuli. Da budem fer, bili su stvarno ljubazni, ali su strašno neorganizovani.
 
Taman htedoh da porucim laptop 39k iz gigatrona HP 15-db1043nm kad posle jednog dana nedostupno..Da li mozda ima negde slican da sam slucajno nisam video? Nesto tipa ryzen 2200/3300u 4/8gb ram 256gb ssd?
 
Da sumiramo BF 2020 u Srbiji: Svi trgovci su podigli MP cene u odnosu na one pre mesec dana, za artikle kojih je ostalo jako malo na stanju ili žele da uvale korišćeno(vraćeno), potvrđujući vam porudžbine koje vam verovatno neće stići jer ih zapravo ni nemaju na stanju.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Dešavaju se greške,pa i na njihovu štetu..Meni je jedna poznata radnja poslala pogrešan miš.Umesto miša od 2999,00 din po akcijskoj ceni poslali od 5700 din,a garancija i račun na taj od 3K din.Malo je nezgodno za reklamaciju eventualno.A i proizvodjači malo krivi,isto ime sa dodatkom nekim..

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Da sumiramo BF 2020 u Srbiji: Svi trgovci su podigli MP cene u odnosu na one pre mesec dana, za artikle kojih je ostalo jako malo na stanju ili žele da uvale korišćeno(vraćeno), potvrđujući vam porudžbine koje vam verovatno neće stići jer ih zapravo ni nemaju na stanju.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока

Baš tako.

Ko još kupuje kod ovdašnjih propaliteta.
Cene napumpane, uvaljuju polovno, zezaju za garanciju,...
 
To je tako vec godinama, nego sad ljudi vise kupuju online pa su počeli da ih prozivaju. Bice i sledeci put isto, sve dok ljudi koji nisu upuceni trče u trzne centre na crni petak i kupuju. Realno to je prodavnicama prilika da zarade, pa sve ove prodavnice svakodnevno imaju te fake popuste. I gigatron i win win, tehnmedia... Svaki dan po fejsu i insta reklame sa "neverovatnim popustima", sta reći kad su imali i Halloween popuste [emoji1787]
7 dana crni petak bice jos 10 dana posle cyber ponedeljak.

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Stigao mi laptop koji sam juče poručio u Gigatronu. Iznenadili su me brzom isporukom :) A što se tiče cene, definitivno su povlačili poteze koji nisu baš fer, mogli su svi modeli biti povoljniji. Na ovom mom svakako je bolja cena nego što je bila pre mesec dana, ali je takođe pre ovog popusta bila uvećana prilično.

5jDN6aB.jpg


BieuI8t.jpg
 
Ja sam preksinoć kada je krenula akcija naručio dva komada plavi i beli u Gigatronu,pre par sati su me pozvali da jave da nemaju na stanju.Devojka je bila zahvalna što nisam pravio frku ko zna koliko ljudi je zvala da im otkaže.
Tih stotinak komada koji su mogli da se kupe radnici podelili među sobom i familiji.

Koliko su kostali u Gigatronu? Meni je danas stigao beli moto G8 kupljen u Winwinu za 11 hiljada.
 
Poslednja izmena:
@Dejan Isto 11 hiljade. A u WW izbacili mi iz korpe dva sata po početku aukcije
 
Jel ima neko neku dojavu da li biti nesto od onog cyber monday-a, ni jedna prodavnica do sad nije nista objavila?
 
Nazad
Vrh Dno