Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Sta reci... Npr (nisu dizali cene pre BF :) ) :
050980893c67f2e4a2c0b115fabb2308.jpg


Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Normalna ekonomija a ne ova srpska hobotnica. Moze kod nas da se nadje nesto relativno povoljno ali obicno kad hoces da porucis bude da je nestalo ili nije ni bilo.
 
Kad vec spominjete ves masinu, da li znate neku radnju gde se mogu kupiti kaisevi za gorenje masine? Beograd ili Pazova [emoji2] Treba mi hitno a ne bih da cekam dostavu

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Kad vec spominjete ves masinu, da li znate neku radnju gde se mogu kupiti kaisevi za gorenje masine? Beograd ili Pazova [emoji2] Treba mi hitno a ne bih da cekam dostavu

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Imas Gorenje servis u Pozeskoj Banovo brdo, bio tamo pre dva dana uzeo grejac za ves masinu.
80552165f7b6a0239dc789ab027e7007.jpg


Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Poručih laptop... Sad da vidim da li ima još nešto zanimljivo.

EDIT: Vidim ima ona Motorola G8 64GB koju je @alex035 hteo da uzme u Win Winu, isto za 10.999 dinara, i bela i plava.
 
Poslednja izmena:
Poručih laptop... Sad da vidim da li ima još nešto zanimljivo.

EDIT: Vidim ima ona Motorola G8 64GB koju je @alex035 hteo da uzme u Win Winu, isto za 10.999 dinara, i bela i plava.

Hvala.Naručio telefone
Prvi put kad sam pogledao ponudu nije ih ni bilo.Naknadno ih postavili
 
@ShadowOps
Pogledaj i GSD (mada, ako nema - nema)
 
Zanimljivo da niko (od ovih koji su izbacili ponude) ne daje popuste na procesore, grafičke kartice, matične ploče...većinu komponenti. Samo gigatron dao "popust" na 3 SSD-a (koji su ionako krš) i jedno napajanje.

Stavili u kategoriju "RAČUNARI, MONITORI I PC KOMPONENTE" i jedan ranac i dve laptop torbe. :smash:

Bruka.
 
Pa ako nisu dobili podršku od dobavljača teško da mogu nešto specijalno da snize cenu.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Bice popusta na komponente. U ponedeljak je Cyber Monday.
 
Ja zaboravio na ponedeljak.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока
 
Nikad ništa da valja nisam našao za CM ali nada umire zadnja.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U Gigatronu ima dobra cena za Sandisk ssd eksterni od 500 gb.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
U redu je Gigabyte SSD. Za igre i regularno korišćenje kome treba puna kapa. Trenutno je to najbolja cena za taj kapacitet.

Inače, uzoh sebi taj Tesla monitor. 27" verziju. U principu, 1080p, 75hz, freesync, VA panel.
https://gigatron.rs/monitori/monito...7mt600bf-27-va-1920-x-1080-full-hd-5ms-391947

Rekoh, osećam se avanturistički danas i povučen onim "Tesla je furao TCL panele u TV-ovima, koliko ovo može biti loše jer su gotovo uvek to neki rebrand modeli".

Za sada, zadovoljan, mada sam ga koristio tek par časova.

U odnosu na moj prethodni Viewsonic su boje gotovo iste, gradient bolji, uglovi gledanja lošiji, kontrast isto bolji. Ne smeta mi što je 27" na 1080p, čak iako imam dobar vid. Kada se zagledam svakako vidim piksele, ali to moram da se približim prilično blizu. Naravno, nije ppi kao sa prethodnom 23-om na 1080p, ali radi ovo posao rekao bih. Ima meni na srpskom i ostalim jezicima, ali to odmah promenih na ingliš, jer mi je tako nekako lakše (navikao sam valjda).

Napajanje (eksterno) mu je 12v, 3.5a i jedini nedostatak jeste kratak kabl napajanja (u vr' glave ako ima metar i po). Nisam još igrao ništa, nemam vremena, ali će se svakako probati i to.

Jedino što me buni jeste bit-depth panela. Na sajtu piše da je 8bit, dok sam sistem i Radeon Settings prijavljuju 10bita. Mislim, još bolje ako je 10bita, ali sad gledam kako da proverim koji je tačno panel u pitanju (Aida64 ne pomaže, kaže unknown).

2020-11-26_121751.jpg
 
Poslednja izmena:
Rezvervisah ovaj Gigabyte SSD 500GB u Gigatronu,
sad još neko sniženje za CPU, ploču i RAM. :p
 
Ako vam ne treba iskljucivo za neku specificnu upotrebu, slobodno uzmite taj Gigabyte, imam vise razlicitih ssd-ova, 860 evo, kingston a400, NVMe i sve to radi prakticno isto u normalnim uslovima, ponekad mi dodje i zao sto sam jurio upgrade.
 
Ako vam ne treba iskljucivo za neku specificnu upotrebu, slobodno uzmite taj Gigabyte, imam vise razlicitih ssd-ova, 860 evo, kingston a400, NVMe i sve to radi prakticno isto u normalnim uslovima, ponekad mi dodje i zao sto sam jurio upgrade.

A400 je na poprilično lošem glasu što se tiče pouzdanosti. Ja bih ga izbegavao u širokom luku.

Ja se vodim ovom listom, neko se baš potrudio da "okupi" SSD-ove na jednom mestu.

https://linustechtips.com/topic/1092033-ssd-tier-list/
 
Dodajte i Crucial BX500 120 gb na listu losijih
 
Ja sam baš jurio neki jeftiniji 500GB SSD, i prvi pik mi je bio za Kingston A400 ali nakon što sam pročitao gomilu negativnih iskutva odustao sam od njega i pikirao Samsung Evo 860, i sad kad sam video akciju za ovaj Gigabaybte na brzinu sam ga proverio i video da deluje sasvim OK a odlična cena.
 
ako nista, moze da posluzi za "gaming" particiju, a za sistem nesto jos bolje... ko juri performanse...
 
Svake godine se nadamo necemu i svake godine smo razocarani istom ponudom i istim krs snizenjima. Nikada kod nas nece biti kao preko u "normalnim" zemljama.
 
Bukvalno svaka godina copy/paste...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno