Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Da li neko daje OK popust na wireless komplete (tastatura + mis)?
 
Ovaj tesla 55" sto prodaje tehnomanija za 35k je zanimljiv. Bluetooth, 4k, android 9, 5godina garancija........

Dal se moze vratiti tv ako nismo zadovoljni? Kako bi ga uopste slao nazad?
 
Poslednja izmena:
Vid' ovog, hoće da vraća Tehnomaniji stvari. May you rip in peace. :D

Prvo ti neće poslati fiskalni, pa ti neće poslati ugovor za odustanak na daljinu, pa kad naaaaapokon vratiš tv (u original neoštećenoj ambalaži koju ti oni oštete pri dostavi), onda ćeš da čekaš i čekaš da ti vrnu pare. I to će da prođe 30 dana, pa ćeš ih zvati posle toga jedno 5x dok ne krenu u proces prebacivanja novca, pa ćeš da čekaš još dve do najviše tri nedelje da možda legnu pare na račun. Posle toga kada ti pukne film i kažeš da ćeš ih sve popaliti, pare će biti za 20 do 30 minuta na računu.

Ne veruješ mi? Rokni search ili dva po forumu i indžoj d šou.
 
Poslednja izmena:
Vid' ovog, hoće da vraća Tehnomaniji stvari. May you rip in peace. :D

Prvo ti neće poslati fiskalni, pa ti neće poslati ugovor za odustanak na daljinu, pa kad naaaaapokon vratiš tv (u original neoštećenoj ambalaži koju ti oni oštete pri dostavi), onda ćeš da čekaš i čekaš da ti vrnu pare. I to će da prođe 30 dana, pa ćeš ih zvati posle toga jedno 5x dok ne krenu u proces prebacivanja novca, pa ćeš da čekaš još dve do najviše tri nedelje da možda legnu pare na račun. Posle toga kada ti pukne film i kažeš da ćeš ih sve popaliti, pare će biti za 20 do 30 minuta na računu.

Ne veruješ mi? Rokni search ili dva po forumu i indžoj d šou.

Hvala verujem. Bolje da se ne cimam
 
I pored kilometarske teme gde se ljudi žale na Tehnomanija/WinWin/Emi, da im se uvaljuje neispravno/korišćeno, vi ovde gledate šta da kupite od njih???????

Mislim, šta reći....
 
Ako neko vidi dobru ponudu za mašinu za pranje sudova neka ostavi komentar [emoji4]

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
MASINA ZA SUDOVE : gigatron ima neki bosch ...ne znam dal vredi cena/shta nudi SMS46GW sutra ce biti 39 999
 
Poslednja izmena:
65k jeste ok cena za njega (mada je realno samo ~10% manja od redovne), i deluje super izrada, al me malo brine samo 8 giga rama (bez mogućnosti proširenja koliko shvatih), a i nadao sam se (verovatno nerealno) nekom sa r5 4500u za te novce.

Proslediću mu svakako i ovaj, hvala na preporuci, mada verujem da se nadao da će jeftinije proći (reće da bi voleo da ne ode preko 50k).

Samo da znate da za honor magicbook 15 piše "dostupno u radnjama" a to znači da se radi o izloženim primercima za koje oni, istina, tvrde da nisu uključivani ali su svkako pipani i skupljali prašinu :D
 
@ShadowOps

Ovo što ti je predložio isnogood je dobra ponuda za veš-mašinu. Ja sam prošle godine za crni petak uzeo u Gigatronu ugradnu Bosch mašinu SMV46AX00E, kojoj je puna cena bila 50 i nešto hiljada, a na akciji 38.999, a ova sada je samostojeća pa ako ti ne treba ugradna, to bi ti bio dobar izbor., Obe mašine, i ova moja i ta, su baš slične, iz iste serije 4, obe su za 12 kompleta sudova sa inverter motorom, tako da mogu da ti potvrdim da je skroz dobra :) Ima 6 programa pranja, za standardno zaprljane sudove posle ručka ok je kad staviš Auto program, on pokaže da traje oko 2h 40min, ali tokom rada mašina proceni koliko joj treba, pa bude uglavnom gotovo i pre navršena 2 sata. Kul je i brzi program na 45 °C, njega sam koristio za čaše, traje 29 minuta... Moja je A+ energetskog razreda, a ova što će sada biti je A++, što je još bolje.
 
Samo da znate da za honor magicbook 15 piše "dostupno u radnjama" a to znači da se radi o izloženim primercima za koje oni, istina, tvrde da nisu uključivani ali su svkako pipani i skupljali prašinu :D

Vrlo verovatno, bio je jedan takav danas u radnji kad sam uzimao TV (doduše, iza stakla u pultu, pa možda i nisu previše drndani). Inače, buraz se ipak odlučio za jeftiniji na kraju, uzeo Acer Aspire 3 za 50k (15.6 fhd, r5 3500u, 8 giga rama, 256gb ssd).
 
Posto imam priliku da mi braca kupe na Black Friday u Njemackoj, ima li ko da je u toku kakvi popusti budu tamo i u kojim radnjama?
 
Mediamarkt i gledaj ssd-ove naprimer. Bilo je 1tb 860evo za 85 eura (valjda još ima).

Ali sve zavisi šta ti treba...
 
@ShadowOps

Ovo što ti je predložio isnogood je dobra ponuda za veš-mašinu. Ja sam prošle godine za crni petak uzeo u Gigatronu ugradnu Bosch mašinu SMV46AX00E, kojoj je puna cena bila 50 i nešto hiljada, a na akciji 38.999, a ova sada je samostojeća pa ako ti ne treba ugradna, to bi ti bio dobar izbor., Obe mašine, i ova moja i ta, su baš slične, iz iste serije 4, obe su za 12 kompleta sudova sa inverter motorom, tako da mogu da ti potvrdim da je skroz dobra :) Ima 6 programa pranja, za standardno zaprljane sudove posle ručka ok je kad staviš Auto program, on pokaže da traje oko 2h 40min, ali tokom rada mašina proceni koliko joj treba, pa bude uglavnom gotovo i pre navršena 2 sata. Kul je i brzi program na 45 °C, njega sam koristio za čaše, traje 29 minuta... Moja je A+ energetskog razreda, a ova što će sada biti je A++, što je još bolje.

Čitam komentar u kom piše veš-mašina, a posle 12 kompleta sudova... Pitam se jesam li lud. :D
 
U sustini kompjuterske komponente. Vidite kakav mi je kompjuter... Jedino bi mi moglo ostati napajanje, mozda...
 
Tehnomedija stavila Gree Lomo klimu na akciju sa 50 na 43 hiljade i ja pozvao drigara sto radi tamo da mi uzme on mi javlja da nema nigde na stanju znaci da nije ni bilo eventualno 1-2 komada.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Čitam komentar u kom piše veš-mašina, a posle 12 kompleta sudova... Pitam se jesam li lud. :D
He, svakodnevno imam bar jedan poziv za servis gde ljudi kažu "veš mašina za sudove" :)

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno