Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Promenili su na sajtu Gigatrona brojač, tako da definitivno kreću od 26. novembra.

Ušće i BEO šoping centri su objavili spisak popusta, pa između ostalog za Gigatron stoji sledeće:

25% popusta na male kućne, kuhinjske aparate i aparate za negu tela, lepote i zdravlja, 25% popusta na laptop računare. 40% popusta na Spirit kofere.
*Popust se obračunava na MP cenu i važi za plaćanje gotovinom i platnim karticama (dospeće odmah). Popust se ne može kombinovati sa drugim ponudama, akcijama i popustima i ne odnosi na artikle sa oznakom ŠOK cena i TOP artikal.

Stvarno su mogli više da snize laptopove, ali to je što je... Verovatno su ovi navedeni popusti za čitave grupe proizvoda, ali da će imati i neke posebne popuste na određene artikle kao i prethodnih godina.

Huawei Experience Store
MatePad T8 2/32 WiFi nova cena 11.999 rsd (trenutna cena 14.999)
MediaPad T3 10 2/16 LTE nova cena 15.999 rsd (trenutno 17.999)
P30 Lite 6/256 nova cena 27.999 rsd (trenutno 36.999)
GT2 Diana po ceni od 22.499 rsd (trenutno 29.999)
GT2e po ceni od 18.399 rsd (trenutno 22.999)
FreeBuds 3 po ceni od 16.249 rsd (trenutno 24.999)
15% popusta na Wearables and BT Earphones
20% popusta na dodatnu opremu

Inače, na sajtu BC Group, za neke artikle imate dodatnih 5% popusta ako unesete kod KP5.
 
Kako sam se iznervirao,krenulo sniženje na WW i kao ništa posebno kad ono Motorola G8 za 11k sniženje skoro 50%,stavim u korpu plavi i beli,jedan za kevu a drugi možda za mene,i dok sam gledao kakav je to telefon i zašto je takva cena,
jednu jutub recenziju,krenem da završim kupovinu,kad ono nema na stanju izbacili mi iz korpe :trust: Da li su pogrešili cenu ili je sve razgrabljeno,nemam pojma ali će verovatno proći BF a da ništa nisam kupio
 
Kako sam se iznervirao,krenulo sniženje na WW i kao ništa posebno kad ono Motorola G8 za 11k sniženje skoro 50%,stavim u korpu plavi i beli,jedan za kevu a drugi možda za mene,i dok sam gledao kakav je to telefon i zašto je takva cena,
jednu jutub recenziju,krenem da završim kupovinu,kad ono nema na stanju izbacili mi iz korpe :trust: Da li su pogrešili cenu ili je sve razgrabljeno,nemam pojma ali će verovatno proći BF a da ništa nisam kupio

Jedan savet, idi sutra cim ustanes do ww-a i vidi da li imaju u nekoj od prodavnica ;)
 
Kako sam se iznervirao,krenulo sniženje na WW i kao ništa posebno kad ono Motorola G8 za 11k sniženje skoro 50%,stavim u korpu plavi i beli,jedan za kevu a drugi možda za mene,i dok sam gledao kakav je to telefon i zašto je takva cena,
jednu jutub recenziju,krenem da završim kupovinu,kad ono nema na stanju izbacili mi iz korpe :trust: Da li su pogrešili cenu ili je sve razgrabljeno,nemam pojma ali će verovatno proći BF a da ništa nisam kupio
Imaces u mi shopu redmi note 8 pro za 16k u petak...

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
 
Zna li neko, ima li negde da se kupi Lenovo Ideapad 5 14ARE05? Onaj sa 16gb rama, 512gb ssd-om...
 
Da taj.
Zbog problema sa isporukom ili?

EDIT: Ili onaj 4500U, jedan od ta dva.
 
Poslednja izmena:
Tehnomedia je upravo krenula sa Black Friday akcijom koja im traje od danas do nedelje, 29. novembra
https://www.tehnomedia.rs/promo/crnipetakpinkboje2020.html
Аматери! Поручим маторцима веш машину, они јаве, немамо на стању. Ја им вратим мејл, дајте неку сличних карактеристика, они пошаљу слабији модел за исте новце. Ја им поручим тај модел, они малопре зову маторог и кажу ми да мора да доплати још 1200 динара доставу јер немају на стању у околини. Отказао поруџбеницу.

Прво што продају нешто што немају, значи обмана (или не одржавају базу за онлајн продају), друго што се на сва уста рекламирају за бесплатну доставу, али им је бесплатна само у истој општини.
Прво и негативно искуство.
Никад нећу код њих куповати!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 
Pa uglavnom je tako sa belom tehnikom. Npr. ja sam pre par meseci uzeo veš-mašinu u Gigatronu na Banovom brdu, a morao sam da čekam dve nedelje za isporuku u Barajevo, jer im pravilo da u prigradske opštine voze samo jednom nedeljno, a posle ih uhvatio i neki popis u magacinu. I dostavu su naplatili 1000 dinara (naravno, to kažu i naplate odmah u prodavnici). Uglavnom se naplaćuje za te kabastije stvari. Što se tiče Tehnomedie, poručivao sam par puta nešto od njih, prošlo je ok. Gigatron mi je generalno najbolji za tehniku, ali eto to iskustvo sa veš-mašinom mi nije bilo lepo ni kod njih, čak su hteli da čekam i tri nedelje na isporuku, tipa zakazali isporuku za danas, i nema ih, ja pozovem da proverim da li dolaze, kažu ipak ne možemo danas, još je u magacinu, čekajte sledeću nedelju. Ponudili su mi dodatni popust od 3.000 dinara ali sam ipak insistirao da ispoštuju dogovor i dovezli su na kraju.
 
Poslednja izmena:
Аматери! Поручим маторцима веш машину, они јаве, немамо на стању.... ...али им је бесплатна само у истој општини.
Прво и негативно искуство.
Никад нећу код њих куповати!

I tiltovali su cene pre BF-a.... Licno se uverio. Razmisljao sam da kupim kod njih neka pojacala, nevezano za BF, ali sad necu iz inata. Dokle vise to sibicarenje!!!
 
U mts se pojavila s20 i note serija ponovo, cene su potpuno iste pre i sad kad imaju nalepnicu Black Friday... Cigani

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
This is meme worthy. :d
 
Ovo što rade Tehnomanija, Tehnomedia i WinWin nema veze sa popustima. Videćemo da li će i Gigatron tim putem.
 
ima jedan solidan low end alfa 43" tv u tehnomaniji (u gigatronu je ista cena) - 28 soma
 
Ima i od 49 i 50 inča Vivax Fox za oko 25.000. Taj Vivax preporučujem, dobar tv za te pare (dobar daljinski, za low budget dobar panel)
 
ajde? to je mozda jos bolji izbor! ovde smeju linkovi, postavi
 
Poslednja izmena:
Koji tv '43 do 25.000?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Sniženje veka. Kako ih nije sramota?
7c9975a8dd7bc3d080ed8f6babf64496.jpg


Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Koji tv '43 do 25.000?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

ima u tehnomaniji tri 4k 43 u rasponu 25 do 30k. e sad, rece kolega gore da ima neka pedesetica za 25000. sve i da je 720p panel ja bi ga uzo, samo da kaze koji je.
 
Mi srbija ,

Mi Box S je do pre par dana bio 7990, a sada ga možete dobiti po fantastičnoj ceni od 10990, ne propustite popust 20% na CEO asortiman...
 
Logitec anywhere 2s isto kosta i pre i posle popusta
Imaju iste cene sve radnje pre i posle popusta i dogovaraju se koliko koji proizvod da iznosi.
Tehnomanija winwin...

Nema kod nas popusta, ovo je zamazivanje ociju
 
Tražite Vivax 49s60T2. To je TV koji se sklapa u Turskoj, vredi pare (pogledajte Tempo ili tražite sajtove).

Druga opcija je Vivax UHD (ima recenzija na benchmarku za 55), Gigatron ga obično nudi do 30 hiljada
 
ok hvala. a taj vivax uhd za do 30k je koja dijagonala?
 
Аматери! Поручим маторцима веш машину, они јаве, немамо на стању. Ја им вратим мејл, дајте неку сличних карактеристика, они пошаљу слабији модел за исте новце. Ја им поручим тај модел, они малопре зову маторог и кажу ми да мора да доплати још 1200 динара доставу јер немају на стању у околини. Отказао поруџбеницу.

Прво што продају нешто што немају, значи обмана (или не одржавају базу за онлајн продају), друго што се на сва уста рекламирају за бесплатну доставу, али им је бесплатна само у истој општини.
Прво и негативно искуство.
Никад нећу код њих куповати!

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
A hahaha pa stvarno su carevi. Ja pre par nedelja, bio četvrtak, kupovao monitor hitno mi vidim kod njih neki 24 inča Philips 10-11.000 dinara. Pogledam dostupnost u prodavnica aaa super cena, blizu mene ima u prodavnici odem i nema izložen. Pitam lika koji radi kaže samo da pogledam da li ima u magacinu. Kaže ima. Super, uzimam. Kaže možete da ga podignete u ponedeljak. Pa gde ti je taj magacin *mjau**mjau**mjau**mjau*m te i odem u gigatron.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Sad bilo par reklama Gigatrona na tv-u u kojoj su najavili Black Friday i izdvojili ovo:

- GIGATRON PRIME BATTLEBOX COLOSSUS desktop računar biće 64.999 RSD umesto trenutnih 79.999 RSD
- LENOVO Monitor L24q-30 - 65FBGAC1EU - 19.999 RSD umesto 24.999 RSD
- Redmi Note 9S 64GB - 19.999 RSD umesto 27.999 RSD
- JBL bluetooth slušalice Tune 560BT - JBLT560BTBLK - 3.599 RSD umesto 5.499 RSD

Objavili su i ponudu za OnePlus, Motorola, Samsung i Wiko telefone:
https://gigatron.rs/akcije/giga-deal-vikend-akcija-13959
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno