Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Kad videh prvu informaciju za tih 20% na ceo asortiman, rekoh previše je dobro da bude u Srbiji ta cena za prečišćivač, ipak moraju da se ugrade prilično i tačno piše da ne važi za prečišćivače.
 
Rano je, ali iStyle će izgleda odneti pobedu za najsramniju ponudu ove godine.

U državi gde je konkurencija za bezobrazluk ogromna, ovo je opasan uspeh.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Rekoh sta dramite, daj da vidim taj istyle... Lebtemazo... Koja greska u koracima...

Sent from my CPH1951 using Tapatalk
 
Bolje da nisu davali popust
 
Nije mi jasno kako ih Epl trpi radi ovakvih bezobrazluka. Mislim da ne bi dozvolili ovo da znaju.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
iStyle je u vlasništvu firme Apcom, a Apcom vuče korene još iz davnih dana kada Apple nije bio ni senka ovoga što je danas, a vlasnik Apcom-a bio izvesni Libanac koji je takvom kljakavom Apple-u donosio solidno para prodajom još kljakavijeg hardvera.
Ako se pogleda kod koji ima Apcom kod Apple-a (svaka firma koja distribuira Apple u svetu ima određen kod kod Apple-a pod kojim se prepoznaje), može da se vidi da je u pitanju prilično "nizak" broj, tj. Apcom je jedan od prvih Apple distributera u svetu.
Tako da, zna Apple jako dobro za iStyle.
 
Ma siguran sam da zna za iStyle nego da li zna za njihove cene to nisam siguran.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
S oprostenjem, zabole njih za cene tj bitan im je profit kao i svim ostalim firmama malim ili velikim.
BF kod nas je cisto da i mi imamo isti, da ispratimo trendove u svetu, bar sto se tice datuma i te "akcije"
 
Ima li negde da ste naleteli na dobre cene za USB flash 128GB ili 64GB? :)

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ma siguran sam da zna za iStyle nego da li zna za njihove cene to nisam siguran.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

To je kao ona fora kad ljude posalju na Goli Otok, a oni medjusobno pricaju da je greska, i da ce se ispraviti cim drug Tito sazna:d
 
Kako god ali kod njih slabo ko uzima robu. Obično je roba nabavljena drugim putem tako da ne gubimo mi ništa.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jeste, firma koja nosač monitora prodaje za 1000 dolara će da žali Srbe zbog sramotnih cena i popusta. :d
 
Kako god ali kod njih slabo ko uzima robu. Obično je roba nabavljena drugim putem tako da ne gubimo mi ništa.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

U zabludi si...firme uzimaju ko lude.
 
Jel se očekuju negde (može i kod "Mađara") neki popusti za PC komponente?
 
Nešto sumnjam da su firme tolik darežljive da kupuju apple uređaje, naročito kod nas. Obišao sam dosta firmi ali nigde ne nađoh njihove proizvode.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Gigatron objavio na fejsbuku da će im Black Friday biti od 26. do 28. novembra, dok im na sajtu odbrojava kao da kreću od petka u ponoć, pa malo nejasno da li ipak kreću dan ranije, tj. od četvrtka... Ranije su četvrtkom izbacivali ponudu, a kretali od petka. Sad neki poput Tehnomanije kreću ranije, pa možda i oni odlučili.
 
Ako neko naidje na neke ok popuste za mid-range klasu TV-ova (50-55") javite.
 
Da se javim opet ja,ako negde iskoci ram ddr4 3200mhz 8gb. :)
 
Javite ako bude neki zanimljiv robot usisivač.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Kontaktirao sam 5 prodavnica GTrona za
monitor PHILIPS LED 243V7QDSB/00 koji je trenutno na popustu 11.999 RSD i svi su imali po jedan primjerak i to izloženi. Oprez ako ste zainteresovani.

Korektno od njih što su svi rekli da je u pitanju otpakovan i izložen model.
Da da, ja sam zato uzeo Lenovo 21 za 9900.

Sent from my ELE-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno