Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Jeste jadno. Do kraja će biti sveukupno par dobrih ponuda, od toga će se skoro sve rasprodati u roku od odmah.
Btw, otvorite vladinu temu, pravda za prvijenca! :d
 
Gigatron se kao najvise reklamira za popuste
 
Ako negde bude ram ovog meseca Kingston 8gb ddr4 3200mhz javite. :)
 
Bio juče 860 EVO 250GB za 4000 din, ali nije najavljivan kao black friday deal. Ostali nisu ni krenuli sa ponudama, a ono što jesu... bolje da nisu, sve fejkčina do fejkčine od cena tj. lažne cene, kao spušteno fol, a regularna cena 200-300 dinara skuplja.

Ja čekam neki hard disk, ako naleti, 3-4TB+, ali mislim da je slaba vajda.
 
Možda da svako od nas napiše šta gleda, pa da ostali postuju ako uvrebaju nešto zanimljivo iz te oblasti... Npr. svako po jedan item na vrhu prioriteta, da se ne desi da svako od nas nakači 100 itema i čeka da mu drugi rade ispitivanje tržišta...

Ako ste za...

EDIT: Ovo iz razloga što pojedine dobre ponude prođu ispod radara, jer prodavce u manjim mestima boli patak da imaju sajt, a ako ga i imaju ne ažuriraju ga...
 
Poslednja izmena:
Tehnomanija

Ovim putem Vas obaveštavamo da smo pripremili specijalnu ponudu, koja će biti dostupna pre Crnog petka samo za Vas u Tehnomaniji. Ponudu ćemo Vam dostaviti 20.11. putem e-mail-a i Viber poruke.

Jos ne stize nista naravno, kad bude kacim

Ocekujem neki Fox televizor za 9000 ili tako nesto kao prosle godine kao vrh ponude
 
Mx keys, nigde popusta ni na vidiku, za sada Monitor najpovoljniji...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo iz Tehnomanije je kao sto je i ocekivano, TV kosta 11.000 inace i neki Volt (Dizni) od 32" je :D

Jedino sto je malo ispod cene je Samsung Galaxy A41, i to za 24990 u odnosu na njihovu cenu od 32000, a u odnosu na druge prodavnice od oko 27-28000

Ponuda sa akcije Crni Petak uz promo kod CP2020 važi od 20.11 - 24.11. za kupovinu na www.tehnomanija.rs i putem Call Centra.

Tako da ko bi telefon odatle, to je manje vise to

Ostatak ponude je u skrinsotovima na linku, mora tu da ne bi stradao kvalitet

https://postimg.cc/gallery/51XRc1Z/2594a3d2
 
Dal mogu da budu jadniji sa ponudom *mjau**mjau**mjau*... Vidim ja da cu vise da pratim madjarske sajtove nego nase...
 
To je samo zagrevanje, bice valjda nesto bolje od 25-og.
Prosle godine sam kupio par zanimljivih stvari, naravno nema govora o nekom bas velikom sniženju vec je to u rangu oko 20%
 
Poslednja izmena:
Pa crni petak je poenta da skupe stvari budu na popustu od 50% cak i 70%, a ne sa mizarnih 20% kojih mozemo da imamo sasvim normalno uvek... A posebno sto neke stvari dignu pa kao popust, a taj popust je ona stara cena koja bila do prosle nedelje...

Nadam se da ce biti nesto, ali vec od kako su poceli sa crnim petkom kod nas, nista nije imalo vredno paznje i da kazes svaka im cast, kao u stranim zemljama, a da ne govorim o USA gde nastane opsti haos koliko je sve jeftino.

Vece popuste ocekujem u decembru nego sada...
 
Jurim za buraza neki što povoljniji laptop, a da nije krš - minimum r5 3500u (super bi bilo da ako ima 4500u ili jači, ako nije preskup), 8-16 giga rama, 256-512gb SSD, valjalo bi i da ima dobru kameru - pa ako neko slučajno naleti na nešto, javite. :)

Lično u domaćim radnjama ne videh još ništa zanimljivo, slični popusti kao i pre nedelju dana.

Doduše, naleteh na zanimljive popuste na Gopro sajtu, 380 eur za Hero 9 sa par dodataka i godinu dana njihove pretplate, Hero 8 je 330e. Ima i Dji ok popusta na Mavic Mini i Osmo action između ostalog, al nisu još krenuli ovde (vide se na američkom sajtu).
 
Pa crni petak je poenta da skupe stvari budu na popustu od 50% cak i 70%, a ne sa mizarnih 20% kojih mozemo da imamo sasvim normalno uvek... A posebno sto neke stvari dignu pa kao popust, a taj popust je ona stara cena koja bila do prosle nedelje...

Poenta crnog petka je da trgovci zarade, daleko od toga da dele popuste šakom i kapom. Na zapadu jeste bolje, ali vece popuste mozes naci jedino na stvari koje im dugo stoje na zalihama i drugačije ih ne bi prodali. Eventualno dodaju neki bestseler u vrlo ograničoj količini cisto da privuku kupce koji ce naravno izvisiti.
 
Bio juče 860 EVO 250GB za 4000 din, ali nije najavljivan kao black friday deal.
Ja sasvim slučajno video, registrovao se i pokušavao da kupim, ali nikako da prođe u korpu, nazovem CC i kažu mi da je planulo vrlo brzo bilo je 10-20kom.
Ja pre svega gledam belu tehniku-kombinovan frižider i SSD.
Znam da je G imao 20% ovog vikenda u novoj prodavnici, ali s obzirom da imaju više cene od drugih, ušteda bude mala.
 
Poslednja izmena:
Čak i sa tih 20% popusta su bili skuplji od redovnih cena. U najbolju ruku ista cena.
 
Zanimljivo bi bilo videti gde su trgovci podigli cene za bf pa napravili popust.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Kontaktirao sam 5 prodavnica GTrona za
monitor PHILIPS LED 243V7QDSB/00 koji je trenutno na popustu 11.999 RSD i svi su imali po jedan primjerak i to izloženi. Oprez ako ste zainteresovani.

Korektno od njih što su svi rekli da je u pitanju otpakovan i izložen model.
 
Zanimljivo bi bilo videti gde su trgovci podigli cene za bf pa napravili popust.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Ja sam se nadovezao za tu Gigatron novu radnju gde su na sva usta najavljivali 20% na sve.

Xiaomi prečišćivač vazduha 26k kod njih, a kod drugih od 18.400 din.

Tako da je popust lažan.

636d9a0d1882664112b1016f08f74787.jpg
14eb8a801b9cef4ac592fc2f6746871a.jpg
 
Stare lopuže [emoji38]

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Jurim za buraza neki što povoljniji laptop, a da nije krš - minimum r5 3500u (super bi bilo da ako ima 4500u ili jači, ako nije preskup), 8-16 giga rama, 256-512gb SSD, valjalo bi i da ima dobru kameru - pa ako neko slučajno naleti na nešto, javite. :)

Lično u domaćim radnjama ne videh još ništa zanimljivo, slični popusti kao i pre nedelju dana.

Doduše, naleteh na zanimljive popuste na Gopro sajtu, 380 eur za Hero 9 sa par dodataka i godinu dana njihove pretplate, Hero 8 je 330e. Ima i Dji ok popusta na Mavic Mini i Osmo action između ostalog, al nisu još krenuli ovde (vide se na američkom sajtu).


Koliko videh ok je cena za Honor laptop sa 3500u u Tehnomaniji, za 64k tesko da ces naci bolji sa kvalitetnijom izradom.
 
65k jeste ok cena za njega (mada je realno samo ~10% manja od redovne), i deluje super izrada, al me malo brine samo 8 giga rama (bez mogućnosti proširenja koliko shvatih), a i nadao sam se (verovatno nerealno) nekom sa r5 4500u za te novce.

Proslediću mu svakako i ovaj, hvala na preporuci, mada verujem da se nadao da će jeftinije proći (reće da bi voleo da ne ode preko 50k).
 
Jurim za buraza neki što povoljniji laptop, a da nije krš - minimum r5 3500u (super bi bilo da ako ima 4500u ili jači, ako nije preskup), 8-16 giga rama, 256-512gb SSD, valjalo bi i da ima dobru kameru - pa ako neko slučajno naleti na nešto, javite. :)

Lično u domaćim radnjama ne videh još ništa zanimljivo, slični popusti kao i pre nedelju dana.

Doduše, naleteh na zanimljive popuste na Gopro sajtu, 380 eur za Hero 9 sa par dodataka i godinu dana njihove pretplate, Hero 8 je 330e. Ima i Dji ok popusta na Mavic Mini i Osmo action između ostalog, al nisu još krenuli ovde (vide se na američkom sajtu).


https://www.ekupi.rs/rs/Black-Friday-2020/Black-Friday-Laptopovi/c/BF20200016
 
Videh to kad je krenulo, ali nema ništa specijalno zanimljivo. Eventualno taj Acer sa r5 3500u za 52k, ili Asus sa r7 4700u za 80k. Iskreno, nijedno mi ne deluje kao neka veća akcija, to su im i neke regularne cene koliko videh.

Inače, onaj Honor u Tehnomaniji ne može da se uzme bez mail-a koji je dobio tu ponudu, ne prihvata kod nikako. Kontam da će biti svima dostupno kad krene zvanično akcija 25.
 
Gigatron je znao da za crni petak stavi 30% popusta na laptopove, nadamo se da ce i ove godine. Saznacemo svakako za par sati, trebalo bi da izbace finalnu akciju za celu nedelju.
Btw, i Comtrade ima par zanimljivih stvari, ali ce oni cekati petak da otkriju cene.
 
Nazad
Vrh Dno