Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Ako neko vidi masine za sudove na akciji neka javlja ne mogu vise rucno da perem.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poenta crnog petka je da trgovci zarade, daleko od toga da dele popuste šakom i kapom. Na zapadu jeste bolje, ali vece popuste mozes naci jedino na stvari koje im dugo stoje na zalihama i drugačije ih ne bi prodali. Eventualno dodaju neki bestseler u vrlo ograničoj količini cisto da privuku kupce koji ce naravno izvisiti.

Bas ovo se dogadja i kod nas(ili se barem dogodilo zadnje 2 godine). Bas se secam da je Gigatron spustio cene nekim nepopularnim telefonima kao recimo Nokia 9 koji su drzali cenu jos od launcha na nesto sasvim prihvatljivo, a popust u toj situaciji je siguran sam bio i preko 50%.
 
Ako se negde pojavi jeftinije ram ddr4 3200mhz javite. :)
 
Ako bude negde 27" 1440p IPS 144/165hz monitor na popustu, pisite.
 
Ovo je za zatvor sta rade. Gigatron za jedna procesor stavi akcijsku cenu 45999 snizeno sa 50k a redovna cena u bar 5 drugih radnji je 41k. Ni druge nista nisu bolje, da ne navodim ponude. Kako ne postoji neki zakon koji bo potrosace stitio od ovoga, klasicna manipulacija sirokih masa

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Nije za zatvor, pogledas kupis ako ti odgovara ili ne. Za sada nista spektulrno od popusta za ict opremu ne videh zadnje sto je dobro bilo je ok ponuda kada je Mi otvarao radnju u onom trznom centru.
 
U tehnomediji LG Velvet pre popusta 59.999 sa popustom prekrizeno 72k na 59.999...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Hoće li neko kupovati nešto u Mi Store? Biće 20% na skoro sve. :d ja bih kupio mi 20w wireless stand ali ne bih da plaćam poštarinu 300 din, dođe mi na isto kao da sam kupio van akcije.
 
Deluje mi dobra cena za Mi 10t Pro, izadje nekih 450e, jeftinije nego na oglasu:)

EDIT: ide i vaucer od 50% za 43' tv, stvarno nije losa sema.
 
Poslednja izmena:
I ja sam ih čekao, ali ne vidim nista zanimljivo, da li će još neko do petka imati popuste?

Ni meni nema nešto posebno interesantno, neki artikli su sa istom ili povoljnijom cenom kod nekih drugih. Tehnomanija će imati ponudu od srede u ponoć do ponedeljka, Gigatron od petka u ponoć, Comtrade od petka u 10h...
 
Javite ako vidite dronove 20%. Konkretno DJI Mini 2
 
Gigatron laptopovi idu na -25% na MP cenu...

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
Xiaomi nikako da ima x3 na stanju,bio samo par dana kad je izasao. Mislim namerno jer note 9 i ostale niko nebi kupovao.
 
Gigatron laptopovi idu na -25% na MP cenu...

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk

Bez veze. Ja se ponadao da će biti bar 30% na laptopove, jer su prošle godine davali 33%. Popust od 25% daju par puta godišnje i mimo crnog petka, a još kad se u obzir uzmu prilično jake maloprodajne cene...
 
Bez veze. Ja se ponadao da će biti bar 30% na laptopove, jer su prošle godine davali 33%. Popust od 25% daju par puta godišnje i mimo crnog petka, a još kad se u obzir uzmu prilično jake maloprodajne cene...
Slažem se u potpunosti...smorio sam se...očekivao sam barem 30% ali potražnja za laptopovima je takva da im se moze

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
To ti rekli u Gigatronu? Recimo ove godine su davali 25% u martu i septembru, kada ni nije neka velika potražnja, tako da su za crni petak mogli koji procenat više. Razmatram neke skuplje modele i tu je za tih nekoliko procenata baš osetna razlika u ceni...
 
To ti rekli u Gigatronu? Recimo ove godine su davali 25% u martu i septembru, kada ni nije neka velika potražnja, tako da su za crni petak mogli koji procenat više. Razmatram neke skuplje modele i tu je za tih nekoliko procenata baš osetna razlika u ceni...
Prodavačica mi je rekla prilično samouvereno da će biti - 25%...čekamo zvanicni info

Sent from my YAL-L41 using Tapatalk
 
Ovo je za zatvor sta rade. Gigatron za jedna procesor stavi akcijsku cenu 45999 snizeno sa 50k a redovna cena u bar 5 drugih radnji je 41k. Ni druge nista nisu bolje, da ne navodim ponude. Kako ne postoji neki zakon koji bo potrosace stitio od ovoga, klasicna manipulacija sirokih masa

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
Koji se to procesor reklamira da je snižen za Crni petak ne vidim na sajtu?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Koji se to procesor reklamira da je snižen za Crni petak ne vidim na sajtu?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
Ryzen 7 3800x. Moja greska, verovatno nije stavljen pod "Black Friday" ali kontate poentu, samo pogledaj na cenoteka.com cenu u ostalim radnjama

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
To je regularna cena sa popustom za keš. Nigde se ne reklamira kao akcija pa da se pozivaš na prevaru. E sad što je cena veća nego na drugim mestima njihova stvar. Ako ti ne odgovara ne kupuješ tamo. Inače imao si 20% popusta sad u novoj radnji pa si ga mogao uzeti za 40.900 i još 2% koji ti se vraća kroz bodove.

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Ne znam kako ih nije sramota. Neki dan u Švajcarskoj sam kupio Macbook air sa M1 čipom za 850 evra.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Poslednja izmena:
Dobija se vaučer kupovinom telefona.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
MI store: 20% na ceo asortiman
A onda sitnim slovima, popust ne važi na...

Pa to onda nije ceo asortiman!
 
Nazad
Vrh Dno