Šta je novo?

Black november,singles day,black friday akcije 2020

Nevezano za tehniku, jedna prodavnica obuce je dala 30% na novu kolekciju patika Feeling Pieces i kod nas je cak ispalo jeftinije nego u Amsterdamu sa popustom za BF. Tamo je cena bila 185eur, dok je kod nas iznosila 19250din za isti model patika. Da ne bude uvek da su preko uvek bolji popusti :D
 
Acar je entry-level proizvođač, bukvalno sa dna lestvice. A Nitro su njihovi budget gaming laptopovi. Opet poređenje nije na mestu...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Acar je entry-level proizvođač, bukvalno sa dna lestvice. A Nitro su njihovi budget gaming laptopovi. Opet poređenje nije na mestu...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
Šta konkretno ne valja kod ovog laptopa, tj šta je lošije od onog duplo skuplje modela?
 
Acar je entry-level proizvođač, bukvalno sa dna lestvice. A Nitro su njihovi budget gaming laptopovi. Opet poređenje nije na mestu...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока


tacno. ali opet kazem, ovo je da se ne trudis uopste. stoji ponuda celi dan, znaci "niko je nece". kad je nesto popularno, minut je mnogo da nestane. na primer 3700x se rasprodao 300 komada za manje od dva minuta, a ekvivalenti i7 je sedeo na sajtu celi dan.

da se pojavi laptop ultra opasnog proizvodjaca, sa vrha lestvice po ovoj ceni nestao bi za minut.

pritom, ja dok sam bio u iluziji da mogu da zivim sa laptopom sam ganjao bas nitro seriju jer su mnogi ne placeni testovi pokazali da imaju solidno hladjenje i da ne trotluju (toliko). ovo tanusno fensi premium trotluje ko besno.

Šta konkretno ne valja kod ovog laptopa, tj šta je lošije od onog duplo skuplje modela?
nije premium proizvodjac, brend nije za pokazivanje. nije nesto cime bi impresionirao picoke u internet kafeu
 
Poslednja izmena:
Ko je koristio iole različite laptopove u kategorijama 1000-3000€, zna koje su razlike u izradi između Envy i Nitro modela.

Ja sam imao pre 4+ godina jedan Nitro model od 1000€, i od tad nikad više Acer. Nisam nikada video laptop koji se više greje, toliko da je neprijatno ga držati u ruci. Kvalitet izrade - jeftina plastika koja se koristi u laptopovima od 50k.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
moguce je da su tad zagrizli vise nego sto mkgu da sazvacu, ali u aktuelnoj generaciji ne trotluju nista vise od ostatka ekipe. pritom dal se greje sam laptop ne znam, valjda je kod performance laptopa bitno koliko ce da radi pre nego sto umre. dzaba ti sto je on ladan spolja na dodir kad procesor radi na 1ghz. opet kazem na forumu smo gde dolazi tehnicki pismena populacija kojoj je mnogo bitnije sta ce da uradi sa parcetom tehnike i koliko ce da dobije za to sto ce da plati. average joe ce da kuoi macbook air i da trotluje na 4k yt video dok mu kuler vristi ko ceca aleksic pod satorom i da bude srecan.

svako ima licne preferencije, ja sam samo ukazao na to koliko u srbiji je lose kupiti nesto kao sto je high end laptop, kad se intel laptop od 2000 evra smatra odlicnom kupovinom i savetovao bih svima da koliko god je moguce se snadju i kupe isto to za duplo ili vise nego duplo manje para.
 
Poslednja izmena:
indeed. samo je otislo u preterivanje - da se za onaj laptop po onoj ceni kaze da je odlicna kupovina. kao da je agent za reklamiranje da ne kazem bot dosao da siri pricu. negde mora da se stane. u redu bi bilo da je receno - sve je ovo raspad ali nije moglo bolje.
 
Ubiste temu....

O popustima na konretan proizvod najmanje diskutujete
Recimo u game centru imate razer basilisk hyperspeed popust sa 9000 na 5500.
Na zvanicnom sajtucena je 60$ tsko da je ovo vise nego dobra ponuda.
 
Ja danas izlazim iz bolnice, pa rešio da se častim onim Sony sluškama iz Gigatrona. Nadam se da neće biti sutra poziv da nemaju na stanju...

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Evo i jednog pozitivnog iskustva, narucena roomba 605 jos u utorak, medjutim ubrzo me zovu da jave da ih vise nema na stanju i ako hocu mogu da mi posalju 606 model koji je u principu isti ali umesto nimh ima liion bateriju. Cena ista kao za 605 iako za 606 zvanicno ne postoji snizenje.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
Evo i jednog pozitivnog iskustva, narucena roomba 605 jos u utorak, medjutim ubrzo me zovu da jave da ih vise nema na stanju i ako hocu mogu da mi posalju 606 model koji je u principu isti ali umesto nimh ima liion bateriju. Cena ista kao za 605 iako za 606 zvanicno ne postoji snizenje.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
Koja firma je u pitanju?

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Da, najvaznije zaboravih. Oficijalni prodavac, irobot.rs.

Sent from my Mi MIX 3 using Tapatalk
 
da. uvek kad vec hvalite nekog najbolje da kazete ko je. da dobije pozitivnu reklamu..isto kad je neko los odmah kazete ko je da svi znamo...losa reklama

ovo gore znamo da nije 99,9% emmi winwin ili tehnomanija..da dalju bolji model po istoj ceni :)

i mene zanima koja firma je u pitanju.em pravi black friday popust em korektno
 
Meni ove godine jedino Mi Srbija deluje kao da je ponudila neke konkretne popuste iako sam se za ovaj BF pocastio samo sa Mi Band 4.

Nekoliko dana ranije sam uzeo pametnu grejalicu kod njih jer sam pretpostavljao da ce da se razgrabi za sekundu kao sto i jeste, a usteda nije bila drasticna ionako.

Sve u svemu godina slicna kao prosla, relativno bezveze.
 
Uzeo i ja onu grijalicu, odlična je.

Sent from my Mi 10T PRO using Tapatalk
 
Ove godine (u januaru) je bila akcija u Gigatronu 20% popusta za SBB korisnike. To je već osetan popust, ja uzeo laptop tako.
Nadam se da će opet imati takvu akciju. Za BF su stvarno ispali prevare.
 
Bila je ali 20% na maloprodajnu (vecu) cenu. Ispadne jeftinije svakako ali ne 20% jeftinije kad gledas nizu cenu.
 
Sad je bilo 25 na laptopove sto dodje 15 na nizu cenu... Nije lose za ove nase uslove samo problem je sto kod nas retko ko uzima na kes, nego uglavnom hoce na rate i kredit a tad su cene nerealno velike ali ljudi ne mogu drugačije
 
Bila je ali 20% na maloprodajnu (vecu) cenu. Ispadne jeftinije svakako ali ne 20% jeftinije kad gledas nizu cenu.

Tako je. Pa nikad ne daju popuste na nižu cenu. Npr. često imaju onu akciju za penzionere i to je isto na veću (MP) cenu.
Nikad nisam uzimao na rate kod njih, ali valjda i kad uzimaš na rate to je na MP cenu.
 
Mi store me razočarao hteli smo drugarici da uzmemi Mi 10 lite i odma posle ponoci ih nije bilo na lageru... Nemoguće da toliko mali lager imaju da je otislo sve za par minuta. Pre ce biti da je popust bio za vrlo ograničene količine...
 
popust je uvek za vrlo male ogranicene kolicine, ali bi bilo fer da kazu koliko komada je dostupno...
 
Ja zbog svega što ste ovde naveli ne želim da učestvujem u ovoj šaradi i svojski bojkotujem naše trgovce.
Dogod se budu ponavljale slike od pre neki dan iz TC-ova, dotle će trgovci da manipulišu potrošačima, jer vide da ima zainteresovanih.
 
Mi store me razočarao hteli smo drugarici da uzmemi Mi 10 lite i odma posle ponoci ih nije bilo na lageru... Nemoguće da toliko mali lager imaju da je otislo sve za par minuta. Pre ce biti da je popust bio za vrlo ograničene količine...

Telefone su uglavnom skinuli sa sajta, ali je bilo u prodavnicama. Verovatno u nekim i dalje imaju.
 
Telefone su uglavnom skinuli sa sajta, ali je bilo u prodavnicama. Verovatno u nekim i dalje imaju.

tako je. mi store ispade jedan od retkih koliko-toliko postenih za BF...sad na sajtu nije moglo ali je u subotu tokom dana bilo telefona u prodavnici u ada mall (note 8 pro koji sam gledao i kupio npr)
 
Mi store uglavnom ima bolje akcije na happy hour, a imaju ga u zadnje vreme svake sedmice, ja sam pre 2 nedelje uzeo onaj wifi extender, koji je sa redovnih 2990 snizen bio na 1990,nakon toga na sledecem HH bio 1490, dok je sad na BF bio sa - 20% dosta skuplji u odnosu na HH, odnosno 2390.

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Na tu snizenu cenu dodaj postarinu od 430 din a nemas mogucnost preuzimanja u radnji.

Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno