Šta je novo?

pixel 4a vs?

joojant200

Čuven
Učlanjen(a)
23.12.2001
Poruke
1,956
Poena
755
Moja oprema  
Tablet
Lenovo t something
Mobilni telefon
Huawei P40
Pametni uređaji
Fenix 7s ss, Xbox series X
Poz
Treba mi telefon:
-dual ili esim+nano sim
-duzina telefona do 150mm eventualno + koji milimetar, sve preko toga mi je veliko
-da ima vrlo dobru-odlicnu main kameru sa ois (trenutno koristim lumiu 950 dual)
-cena recimo oko 400

++dobar video su plus plus
+amoled ekran je plus, posto sam se navikao na amoled crnu
+za droid comunity podrska: modovi, mogucnost rutovanja

Pixel 4a mi deluje idealno, samo... nije bas rasprostranjen kod nas, i cena mu je mallo naduvana kod nas trenutno.
Pa me interesuje da li vredi cekati do nove godine, da li ce se popraviti stanje?

Ili ici na nesto drugo?
se 2020 ili polovan xs ako mu padne malo cena ili huawei p40 ili honor 20pro ili?

Koliko sam video huawei p40 osim gugla, nije mu nesto video mod?, a ni mono zvucnik mu nije nesto.
honor 20pro ima lcd, kamere mu nisu bas na nivou prosumera? (ili gresim za kamere?) i generalno ga niko zivi ne koristi?
se 2020 je malo zastareo dizajn, a dobar polovan xs je oko 500.
 
Poslednja izmena:
Na p40 je video odličan. Nije kao na iPhonu ali je jako blizu samsunga.
Ako ti ne smeta Google i pilula za male pare mozes naći p40, čak i jeftinije od 4a

Meni nekako gadne boje na yt sto sam gledao video? Nisam ga koristio uzivo.
 
Uzmi L950XL imaces sve isto sa mnogo boljim hardverom od 720/735 :)
Meni je video na P40 sa ok bojama, šta znam ukusi su različiti ali meni nije sa prenapucanim bojama
 
Uzeo sam P40.
Nije lose, kontam da je hardwerski bolji telefon od 4a, a i niko mi nije potvrdio da moze mts esim na 4a.
Ekran je odlican, kamera ok: hit or miss za sada. Svidja mi se kompaktnost uredjaja, otprilike je iste dimenzije kao L950.
Zamerka je sto ima samo mono zvucnik i to dole, sto mi je jako glupo za 2020 telefon. Mogli su barem da ga stave iza kao na L950.
Hvala na savetima :)
 
Uzeo sam P40.
Nije lose, kontam da je hardwerski bolji telefon od 4a, a i niko mi nije potvrdio da moze mts esim na 4a.
Ekran je odlican, kamera ok: hit or miss za sada. Svidja mi se kompaktnost uredjaja, otprilike je iste dimenzije kao L950.
Zamerka je sto ima samo mono zvucnik i to dole, sto mi je jako glupo za 2020 telefon. Mogli su barem da ga stave iza kao na L950.
Hvala na savetima :)

A sta ima od notifikacije, always on display
 
Notifikacine rade kad se hakuje (za sada nisam detaljno testirao i ne koristim većinu stvari koji drugi koriste npr wa) , always on display odlican, playstore radi kad se hakuje.
You tube me zeza, malo radi pa prestane posle jedno 12sati-dan, pa treba reinstall da proradi.
Kamera, zapoint and shot lumija 950 mi bila bolja, ali nije ni ova jako losa
 
I YT vanced i microG bez problema se nalaze po netu, nije potreban manager. Možeš birati čak i temu (klasik, dark, black...).
 
Pa lakse je uz manager, jer ne moras da trazis po netu vec on sam to instalira, i na manageru mozes birati temu klasik , dark, black.
Pored toga manager ti da obavestenje kad ima nova verzija, pa si miran.
 
Nazad
Vrh Dno