Šta je novo?

Madjarski eSIM preporuke

ShaX_91

Slavan
Učlanjen(a)
24.10.2007
Poruke
445
Poena
320
Pozdrav svima, ja se nadam da je neko koliko toliko upoznat sa nacinom na koji stvari funkcionisu i zna da mi da neke detaljnije informacije. U sustini trebao bi mi neki madjarski eSIM jer dosta cesto putujem za Madjarsku pa bih zeleo da imam pristup i madjarskom broju koji bih mogao s vremena na vreme da koristim.

Ono sto sam ja nasao su mahom neki paketi koji traju nedelju, dve do mesec dana i daju minute, poruke i internet koje nikad ne bih stigao da iskoristim u tom periodu. Meni bi u sustini trebalo nesto sto je dugotrajnije resenje jer ne bih zeleo da menjam broj na svakih 10 dana.

Nadam se da sam koliko toliko bio jasan, ako imate neka dodatna pitanja javite.

Pozdrav!
 
Pozdrav svima, ja se nadam da je neko koliko toliko upoznat sa nacinom na koji stvari funkcionisu i zna da mi da neke detaljnije informacije. U sustini trebao bi mi neki madjarski eSIM jer dosta cesto putujem za Madjarsku pa bih zeleo da imam pristup i madjarskom broju koji bih mogao s vremena na vreme da koristim.

Ono sto sam ja nasao su mahom neki paketi koji traju nedelju, dve do mesec dana i daju minute, poruke i internet koje nikad ne bih stigao da iskoristim u tom periodu. Meni bi u sustini trebalo nesto sto je dugotrajnije resenje jer ne bih zeleo da menjam broj na svakih 10 dana.

Nadam se da sam koliko toliko bio jasan, ako imate neka dodatna pitanja javite.

Pozdrav!
Ja sam uzeo Telenor pripejd, i preko aplikacije aktiviras koliko treba, postoje dnevni paketi i nedeljni, imas zajedno data i voice ili odvojeno, e samo da znas jednom godisnje moras da potvrdis podatke ili gase karticu, a mozes da je dopunis on line.
I ostali operateri imaju slicne pakete, aplikacija Ti pokaze koliki imas kredit , i koliko dana je kartica validna, onda uplatis on line za godinu, i iz tog kredita biras koji ti paket treba, i posto je EU , roming je po EU pravilima, tako da ti ne treba e sim.

Evo cena 3000 forinti godinu dana, a pogledaj Telenor.hu imaju detalji i na engleskom

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pogledao sam na telenor sajtu ali nisam nigde uspeo da nadjem da imaju eSIM u ponudi nazalost... Pogledacu i ovu drugu stranicu pa cu mozda odatle nesto uzeti.

Pozdrav!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Samo Telekom u Madjarskoj pruza esim.
 
Pogledao sam na telenor sajtu ali nisam nigde uspeo da nadjem da imaju eSIM u ponudi nazalost... Pogledacu i ovu drugu stranicu pa cu mozda odatle nesto uzeti.

Pozdrav!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Telenor nema e sim

J

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno