Šta je novo?

Telefoni za majku i oca.

Bobajakuda

Slavan
Učlanjen(a)
15.09.2013
Poruke
2,263
Poena
240
Hocu da im kupim telefon i razmisljam izmedju Samsung A20S 3/32 (17.000) > Redmi 9 4/64 (18.000) > Realme 5 4/128 (20.000).
Najvise sam za Samsung samo zbog imena jer prosli put kad sam majci kupio Redmi 3S bilo je "koja je ovo marka" medjutim dopao joj se.
Da su kamere i ekran ok i baterija koliko toliko.
 
Na KP između 170 i 200 evra su P40 lite, RN 9S, 8 Pro, Realme 6.

Mislim da su to najbolje kupovine.

Nešto jeftiniji i slabiji je 8T.

Meni su, generalno, dobre Motorole za cenu oko 15000. Imaju čist android i rade bez greške.
 
Od 3 navedena, najbolja kupovina ti je Realme 5. Do skoro ga je imao najmlađi klinac i telefon je fenomenalan. Niska rezolucija ekrana u kombinaciji sa ogromnom baterijom i štedljivim čipsetom omogućavala je 3 dana rada pri normalnom korišćenju (bez igara). Znači telefon sa najboljom autonomijom baterije ubedljivo. Dodatno što ima potentan čipset sposoban da pokrene svaku igru. Kamere su isto odlične. Na KP mislim da mu je cena oko 140eu.

Od nenavedenih, najbolje pazari Redmi Note 8 Pro ako ga nađeš do 22.ooo din.
 
+1 za Realme 5. Mislim da nema potrebe ići na nešto više, a kontam da je starijim ljudima ipak presudna baterija, koja je na ovom telefonu stvarno brutalna. Mogu samo da zamislim koliko može da izvuče bez nekog gejminga i društvenih mreža.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk
 
Uzimam na rate u prodavnici pa kp nije u igri.
Samsung mi je na prvom mestu zbog kamere i ekrana. Valda je najbolji.
Znam da ima boljih, ali mislim da nema potrebe bacati pare jer im ne treba.
Realme bih i ja prvi uzeo (moj sledeci brend), ali ne bih jel ima da bude "sta je ovo" i "prvi put cujem za ovo"
 
Taj Samsung nema Amoled ekran, znači ima ekran u rangu Realme 5 isto kao i kamera. Čak Realme 5 ima kameru više. Ali zato trajanje baterije i jačina čipseta višestruko na strani Realme 5.
 
Nazad
Vrh Dno