Šta je novo?

Otkljucavanje MTS MIFI Huawei E5573C

svr

Poznat
Učlanjen(a)
22.01.2020
Poruke
4
Poena
41
Kupio sam koriscen ruter ponadao sam se da nije zakljucan. Citam tutorijale ali slabo mi jasno.
Kako se razlikuje otkljucavanje istog hardvera a koji je zakljucan na razlicite provajdere??
Jel moze neko da mi objasni kao da imam 5 godina kako se otkljucava -ako je moguce ili jel ima nekih sajtova koji za 3-4$ salju kodove za otkljucavanje?
 
Kupio sam koriscen ruter ponadao sam se da nije zakljucan. Citam tutorijale ali slabo mi jasno.
Kako se razlikuje otkljucavanje istog hardvera a koji je zakljucan na razlicite provajdere??
Jel moze neko da mi objasni kao da imam 5 godina kako se otkljucava -ako je moguce ili jel ima nekih sajtova koji za 3-4$ salju kodove za otkljucavanje?

Prati ovo uputstvo, provajder je nebitan. Ako ti je to komplikovano, onda ovde možeš da kupiš ključ. Niko ti ne garantuje da će bilo koja od ovih metoda uspeti. Prvom metodom možeš da "ubiješ" uređaj, ovde ti niko neće objašnjavati kao detetu korak po korak kako se odključava. Ili prodaj uređaj, ili plati nekome da ti odradi odključavanje.
 
Huawei E 5785 mifi ruter od mts.Da li znate nekoga ko u Beogradu radi dekodiranje.
 
Nazad
Vrh Dno